Potwór na kalifornijskiej plaży. To stworzenie przeraża [FOTO]

potwór na kalifornijskiej plaży

Potwór na kalifornijskiej plaży! To stworzenie naprawdę przeraża. W sieci popularne stały się zdjęcia ryby głębinowej, którą na brzeg w Kalifornii wyrzuciła woda. Takie znalezisko na lądzie to niebywała rzadkość. Trzeba przyznać, że omawiany okaz robi naprawdę duże wrażenie i bardziej niż stworzenie morskie, przypomina raczej monstrum z filmu grozy. Co wiadomo o omawianej rybie? Poniżej prezentujemy też jej zdjęcia, które na pewno na długo zapadną Wam w pamięci!

Potwór na kalifornijskiej plaży. To stworzenie naprawdę przeraża!

Do niezwykłego odkrycia doszło na jednej z plaż w Kalifornii. Na rzadko spotykany okaz ryby głębionej wpadł jeden z turystów. Nie była to jednak zwykła ryba, a jej zdjęcia już teraz zrobiły ogromną furorę w sieci. Jak czytamy w o2.pl, ten konkretny okaz, na jaki trafił mężczyzna, to żabnica. Co warte podkreślenia, spotkanie tej ryby nie jest wyjątkowe – pod warunkiem jednak, że jesteśmy 9 tysięcy metrów pod powierzchnią wody. Właśnie tam bowiem żabnice występują najczęściej. Ich spotkanie na lądzie, to nie lada rzadkość.

Co warte podkreślenia, ryba na lądzie była niemal w nietkniętym stanie. Zagadką jest jednak to, jak tak właściwie się tam znalazła.

ZOBACZ TAKŻE: JASNOWIDZ JACKOWSKI – TO CZEKA NAS PO PANDEMII. JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ ŚWIAT? „TRZY SUPERPAŃSTWA”. „LUDZIE ŚLEPNĄ, SZOKUJE MNIE TO”. PRZERAŻAJĄCA WIZJA, NIE CHODZI O ŻADNĄ PRZENOŚNIĘ!

Nieżyjąca już ryba trafiła do Kalifornijskiego Departamentu Ryb i Przyrody

Z faktu na niebywałą rzadkość takiego znaleziska na lądzie, ryba trafiła do Kalifornijskiego Departamentu Ryb i Przyrody. Jak czytamy w o2.pl, w przyszłości może ona trafić do muzeum lub wybranej placówki dydaktycznej.

Największą uwagę w napotkanym okazie przykuwa fosforyzująca bańka przypominająca lampkę. Co najciekawsze, czasami emituje ona… światło. Wszystko po to, aby skutecznie przyciągać swoje ofiary. Zdjęcia znalezionej na kalifornijskiej plaży żabnicy, można zobaczyć poniżej. Warto dodać, że w portalu Facebook publikacja zyskała ogromną popularność. Post polubiono ponad 50 tysięcy razy. Pojawiło się także około 40 tysięcy komentarzy oraz blisko 200 tysięcy udostępnień!

źródło: o2.pl, Facebook

Not something we pulled onto the boat today but still an AMAZINGLY RARE FIND off of local @newportbeach at Crystal Cove…

Opublikowany przez Davey’s Locker Sportfishing & Whale Watching Sobota, 8 maja 2021

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.