Dekoracja na Halloween tak realistyczna, że wezwano straż pożarną! [WIDEO]

Dekoracja na Halloween

Halloween to wyjątkowy dzień, szczególnie dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy co roku poświęcają mnóstwo czasu jak i pieniędzy na oryginalne i przerażające stylizacje. Nietypowa sytuacja miała miejsce w Los Angeles, gdzie dekoracja na Halloween była tak realistyczna, że okoliczni mieszkańcy postanowili wezwać służby. Musicie to zobaczyć!

Dekoracja na Halloween tak realistyczna, że wezwano straż pożarną!

Nietypowa sytuacja miała miejsce na dniach w Los Angeles. Jak informuje Fox News, właściciel domu postawił na niezwykle oryginalną i realistyczną dekorację, która z pewnością u wielu wzbudziła skrajne emocje. Okazuje się, że zamontowana instalacja imitowała ogromny pożar. Warto wspomnieć, że w Stanach Zjednoczonych ludzie przywiązują dużą uwagę do charakteryzacji związanych z Halloween. Co roku zdarza się, że sąsiedzi dzwonią na policję lub inne służby, jednak zwykle zgłoszenia dotyczą strasznych lub obraźliwych instalacji. Tym razem sytuacja była o wiele poważniejsza. Okoliczni mieszkańcy byli przekonani, że w domu państwa Longów wybuchł pożar.

Mój mąż ukradł pomysł z kolejki “Piraci z Karaibów” w Disneylandzie. To tylko satynowa tkanina, pomarańczowe i czerwone światła oraz wiatrak – wyjaśniła telewizji Fox Carmen Long.

Warto dodać, że Longowie byli w kontakcie ze strażą pożarną. Poinformowali, że ich dom wyposażony jest w system przeciwpożarowy, więc jeśli doszłoby do niebezpiecznej sytuacji, od razu informowane są służby. Ponadto, z informacji Fox News wynika, że służby bezpieczeństwa w Los Angeles nie poprosiły jeszcze o zmianę „wystroju”.

Poniższy filmik przedstawia dekorację na Halloween państwa Longów:


ZOBACZ TAKŻE: HORRORY NA HALLOWEEN 2020 – TOP 10 NAJSTRASZNIEJSZYCH FILMÓW

 

Słynne Halloween obchodzone jest 31 października. Najhuczniej świętują ten dzień mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, Kanady, Irlandii i Wielkiej Brytanii. Warto zauważyć, że obyczaj ten nie jest świętem urzędowym, a mimo to cieszy się największą popularnością zaraz po Bożym Narodzeniu. Halloween w Polsce pojawiło się w latach 90. i z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowanie. Głównym symbolem tego dnia są wydrążone, często podświetlane dynie z zębami i przerażającymi oczami. Innymi popularnymi symbolami są wampiry, duchy, zombie, szkielety i czaszki.

źródło: youtube.com, rmf24.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.