Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020! Znany powód, kto go zastąpi?

dariusz szpakowski nie skomentuje

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020! To, co jeszcze niedawno wydawało się niemal pewne – niespodziewanie się odwróciło. O wszystkim poinformował Marek Szkolnikowski z TVP Sport. Podał on także powód takiej, a nie innej decyzji. Choć nie powiedziano tego wprost, może być to pokłosie mocnej krytyki doświadczonego komentatora po ostatnich spotkaniach, które relacjonował. Oficjalnie podano także, kto na antenie TVP skomentuje finał. Ta wieść wprawiła fanów futbolu w zachwyt.

Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020! Znany powód takiej decyzji

A więc stało się – Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020, tak, jak początkowo zaplanowano. Ta decyzja, którą do wiadomości publicznej podał Marek Szkolnikowski z TVP, wywołała wiele dyskusji wśród kibiców.

Jak dobrze wiadomo, głos Dariusza Szpakowskiego to już legenda. Ostatnie lata w jego wykonaniu były jednak pasmem pomyłek, które irytowały i które nieustannie wytykali mu kibice. Podobnie było też podczas trwającego turnieju. Nie wszystkim spodobało się, że najważniejszy mecz imprezy skomentuje właśnie Szpakowski. Zwłaszcza, że w ekipie komentatorskiej pozostawali jeszcze tacy mistrzowie mikrofonu, jak Mateusz Borek, Jacek Laskowski czy zbierające kapitalne recenzje Rafał Wolski. Szkolnikowski na Twitterze napisał:

To niejako potwierdza, że powodem takiej a nie innej decyzji była krytyka telewidzów. Krytyka, którą najwidoczniej trudno było przełknąć Szpakowskiemu.

ZOBACZ TAKŻE: BIEDRONKI CZYNNE W NIEDZIELE NIEHANDLOWE? ROBI SIĘ CIEKAWIE! MOŻLIWA WSPÓŁPRACA Z POCZTĄ POLSKĄ!

Wiadomo, kto skomentuje finał. Ta wiadomość zachwyciła kibiców w całej Polsce

Nie trzeba było długo czekać, aby szef sportu TVP podał, kto skomentuje finał Euro 2020. Już wcześniej podejrzewano, że będzie to któraś z dwóch par – Jacek Laskowski i Robert Podoliński, lub Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn. Ostatecznie najważniejszy mecz Mistrzostw Europu obejrzymy w towarzystwie jedynego w swoim rodzaju głosu Matusza Borka i popularnego „Kazka” Węgrzyna.

źródło: Twitter, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.