Jej najnowsze zdjęcie poróżniło internautów – w sieci rozpętała się istna burza!

zdjęcie Konnie Slyziut poróżniło internautów

Konnie Slyziut regularnie zamieszcza w mediach społecznościowych zdjęcia swojej figury i postępów w dążeniu do jeszcze bardziej wysportowanej sylwetki. Kulturystka cieszy się ogromną popularnością i jest inspiracją dla wielu sportowców, jednak jej najnowsze zdjęcie poróżniło internautów. Zobaczcie, co opublikowała Konnie!

Kilka słów o popularnej kulturystce

Konnie Slyziut ma 24 lata. Jest popularną trenerką personalną, kulturystką i zawodniczką IFBB w fitnessie sylwetkowym. Pochodzi z Wielkiej Brytanii, a jej cały świat kręci się wokół siłowni. Ponadto aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje swoje zdjęcia, jak i relacje przemian swoich podopiecznych.

ZOBACZ TAKŻE: MĘŻCZYZNA Z NAJDŁUŻSZYM JĘZYKIEM ŚWIATA! POBIŁ REKORD I POKAZAŁ, CO NIM ROBI [WIDEO]

24-letnia Konnie Slyziut przeszła ogromną metamorfozę. Skupiła się na odpowiedniej diecie i przede wszystkim intensywnych ćwiczeniach, dzięki którym przybrała na masie mięśniowej. Co więcej, jako aktywna i prężnie rozwijająca się instagramerka postanowiła podzielić się swoją przemianą właśnie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Zestawiła zdjęcia, które dzieli 7 lat.

17 lat vs 24 lata. Myślę, że między tymi zdjęciami jest około 20 kg różnicy (55 kg vs 75 kg). Każdy chce wyników, ale nikt nie chce być konsekwentny i cierpliwy. Nie ma szybkich rozwiązań ani skrótów. Chodzi o to, aby mieć wizję i pracować nad nią każdego dnia – czytamy w opisie.

To zdjęcie poróżniło internautów

Sportsmenka może pochwalić się niezwykle licznym gronem fanów, a jej profil na Instagramie śledzi blisko 200 tys. osób, co jest niezwykle imponującym wynikiem. Nie da się ukryć, że jest inspiracją dla tysięcy sportowców, jednak jedno z ostatnich zdjęć wzbudziło spore kontrowersje i poróżniło internautów.

Konnie pozuje w skąpym stroju kąpielowym, eksponując swoje niezwykle umięśnione ciało. W komentarzach zawrzało! Część internautów zasypała sportsmenkę komplementami i miłymi słowami:

Definicja perfekcyjnej sylwetki

Piękna i silna – czytamy.

Z drugiej zaś strony pojawiły się krytyczne komentarze:

Twoje ciało jest za bardzo wyżyłowane

Obrzydliwe

Ponadto spora część internautów zarzuciła Konnie, że nie ma w sobie nic z kobiety.

Co o tym myślicie?

źródło: instagram.com, fitness.wp.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.