Ekipa wysadziła auto w powietrze. Zrobili to dla zabawy [WIDEO]

ekipa wysadziła auto w powietrze

Ekipa wysadziła auto w powietrze. Popularni wśród dzieci i młodzieży YouTuberzy zrobili to dla zabawy. Eksplozja i całkowite zniszczenie Audi TT to nic innego jak prezent urodzinowy dla Wujka Łukiego, który rzekomo nienawidzi tej marki pojazdów. W samochód wpakowano trotyl, który imponująco eksplodował. Później sytuację ratowała straż pożarna, czekająca w pogotowiu na rozwój wydarzeń. Samo wideo, choć efektowne, mocno podzieliło internautów. Nie wszystkim spodobało się to, że dla zabawy niszczony jest pojazd, o którym wiele osób może tylko pomarzyć. Pojawiły się nawet zarzuty, że Ekipa Friza nie szanuje pieniędzy i daje dzieciakom zły przykład. Nagranie zobaczycie w dalszej części tekstu.

Ekipa wysadziła sprawne auto w powietrze. Zrobili to dla zabawy – eksplozja prezentem urodzinowym [WIDEO]

Znowu głośno o Ekipie Friza! Tym razem nie chodzi jednak o lody, które okazały się hitem. Nie chodzi też o nowy rollercoaster Ekipy, który niebawem otwarty zostanie w Energylandii. Nad YouTuberami zebrały się ciemne chmury. Wszystko przez kontrowersyjne nagranie, w którym Ekipa postanowiła wysadzić sprawne auto. Mowa o Audi TT, które dla wielu osób jest z pewnością spełnieniem marzeń. Wysadzenie samochodu okazało się… prezentem urodzinowym.

Jak czytamy w portalu radiozet.pl, eksplozja auta odbywała się w ramach prezentu urodzinowego dla Wujka Łukiego. Do Audi wpakowano trotyl i dokonano eksplozji. Chwilę później sytuację opanowała straż pożarna, która nad wszystkim czuwała. Wysadzenie w powietrze samochodu przez Ekipę Friza możecie zobaczyć poniżej (od 14:00):

ZOBACZ TAKŻE: TEN MĘŻCZYZNA BYŁ W PIEKLE PRZEZ 23 MINUTY! OPOWIEDZIAŁ ZE SZCZEGÓŁAMI CO ZOBACZYŁ

Internauci podzieleni – w sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, nie wszystkim spodobało się wysadzenie w powietrze samochodu

Jak już wspomniano we wstępie, wysadzenie samochodu nie wszystkim przypadło do gustu. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy dotyczących całej akcji. Mówiąc wprost – sporo osób jest wręcz oburzonych tym, że Ekipa dla zabawy zniszczyła zdawałoby się dobry samochód. Padają nawet oskarżenia o brak szacunku do pieniędzy.

Rozgoryczeni internauci przypominali, że Ekipa w jakimś stopniu wychowuje młode pokolenie. Do tego ich spora część widowni to właśnie dzieci i młodzież. Portal radiozet.pl przytacza kilka znamiennych komentarzy, które znalazły się pod filmem twórców. Kilka z nich cytujemy poniżej:

„Bogate dzieci się bawią w wysadzanie Audi”

„Trochę to brak szacunku do pieniędzy”

„Majątek dzięki dzieciom. Tak bywa”

źródło: radiozet.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.