„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” w CDA! Świetny serial można już oglądać online

czarnobyl strefa wykluczenia

„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” – serial już dostępny w CDA Premium! Niebywale wciągającą i jedyną w swoim rodzaju produkcję można oglądać online z polskim lektorem. Rosyjskie dzieło sklasyfikowano jako połączenie horroru z dramatem, a wszystko w klimacie sci-fi. Na CDA dostępne są już dwa sezony zbierającego bardzo dobre recenzje serialu. Poniżej znajdziecie zarys fabuły oraz najważniejsze informacje dotyczące produkcji.

„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” w CDA! Świetny i zbierający dobre recenzje serial można już oglądać online

CDA znów wychodzi z bardzo ciekawą pozycją dla kinomanów – tym razem w serwisie pojawił się zbierający bardzo dobre recenzje serial o chwytliwym tytule „Czarnobyl: Strefa wykluczenia”. To rosyjska produkcja, którą sklasyfikowano jako połączenie horroru i dramatu, jednak wszyscy osadzono w klimacie sci-fi. Sprawia to, że „Czarnobyl” wciąga w swoją gęstą atmosferę i jest idealną odskocznią na jeszcze długie, pandemiczne wieczory.

Czarnobyl CDA online!

czarnobyl strefa wykluczenia

Sam serial opowiada o grupie pięciu przyjaciół, którzy na skutek przedziwnego splotu wydarzeń, wpadają w swego rodzaju pętlę czasu. Tym samym przenoszą się do legendarnego Czarnobyla na kilka godzin przed katastrofą, która na zawsze odmieniła losy tego miejsca. Śmiałkowie postanawiają jednak skorzystać z okazji i zapobiec tragedii. Okaże się to jednak niebywale wymagającym zadaniem, które niesie za sobą wielkie ryzyko i szereg niebezpieczeństw.

Poniżej prezentujemy zwiastun serialu, który wygląda naprawdę bardzo obiecująco:

ZOBACZ TAKŻE: PSYCHOL / ALONE – FILM TWÓRCÓW „THE RING” JUŻ W CDA! TO KOLEJNA PREMIERA, KTÓRA ZE WZGLĘDU NA PANDEMIĘ PRZENOSI SIĘ Z KINA DO INTERNETU!

„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” – serial w CDA. Dostępne już dwa sezony

Co ciekawe, w CDA od razu pojawiły się dwa sezony omawianego serialu. W sieci można znaleźć opinie osób, które już oglądały „Czernobyl: Strefa wykluczenia”. Podkreślają one, że produkcja od samego początku wywiera na nich dobre wrażenie i jest szczególną gratką dla ludzi interesujących się mroczną historią feralnej elektrowni jądrowej, której los zna niemal każdy.

Czarnobyl serial online!

Poniżej cytujemy jeszcze fragment opisu serialu z portalu uznanego portalu Filmweb:

Piątka młodych przyjaciół rusza w pościg za mężczyzną, który ukradł jednemu z nich osiem milionów rubli. Ślad prowadzi do Prypeci, a konkretnie do zniszczonej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Z każdym kilometrem atmosfera robi się gęsta i coraz bardziej niespokojna, a największym niebezpieczeństwem jest nie tyle ścigany mężczyzna, co wydzielona po wybuchu czarnobylska zona. W trakcie nagłej ucieczki z zagrożonego rejonu bohaterowie wpadają w pętle czasu i trafiają do Czarnobyla… na kilka godzin przed katastrofą.

źródło: YouTube, CDA, filmweb.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.