„Gogol” – serial w CDA! Mroczna produkcja zbiera świetne recenzje [ZWIASTUN]

gogol serial w cda

„Gogol” – serial w CDA! Mroczna produkcja jak na razie zbiera świetne recenzje. Fabuła przenosi nas w rok 1829, a głównym bohaterem mini serialu jest tytuły Nikołaj Gogol, niespełniony artysta będący młodym urzędnikiem, który niebezpiecznie szybko popada w pogłębiającą się depresję. „Gogola” można oglądać online w CDA Premium. W dalszej części teksty prezentujemy zwiastun rosyjskiego horroru.

„Gogol” – serial w CDA! Mroczna produkcja zbiera świetne recenzje – zobacz zwiastun! [WIDEO]

CDA nie zwalnia tempa i wciąż poszerza ofertę dla użytkowników, którzy zdecydowali się na wykupienie pakietu premium. To idealne rozwiązanie na długie, zimne, pandemiczne wieczory – zwłaszcza, że w Polsce nadal zamknięte są kina i teatry. Po kilku głośnych premierach filmowych, które z kin przeniesiono do sieci właśnie między innymi na portal CDA, teraz pojawiają się tam interesujące seriale. Dziś skupiamy się na „Gogolu”, który w krótkim czasie zdołał podbić serca miłośników seriali grozy.

Gogol CDA online!

gogol serial w cda

„Gogol” przenosi nas w rok 1829 i poznajemy tam tytułowego Nikołaja Gogola, niespełnionego pisarza, który z zawodu jest urzędnikiem. Zmaga się jednak z depresją, która powoli coraz mocniej wpływa na jego życie. Przez nią staje się niestabilny emocjonalnie i pewnego razu postanawia spalić całą swoją twórczość. Sen z powiek spędzają mu także ataki epilepsji, które obfitują w przerażające wizje. Bohater przekleństwo przekuwa jednak w dar…

Poniżej można zobaczyć zwiastun „Gogola”:

ZOBACZ TAKŻE: „CZARNOBYL: STREFA WYKLUCZENIA” W CDA! BARDZO DOBRY SERIAL MOŻNA JUŻ OGLĄDAĆ ONLINE. ZOBACZ ZWIASTUN I DOWIEDZ SIĘ, O CZYM OPOWIADA NIEŹLE OCENIANA PRODUKCJA [WIDEO]

„Gogol” potrafi wystraszyć i wprowadzić w bardzo mroczny klimat

Serial „Gogol” sklasyfikowany jest jako horror. Wpływa na to fabuła, w której główny bohater wraz ze swoim kompanem udają się do wsi Dikanka, oddalonej od normalnej cywilizacji. Właśnie tam natrafiają do osoby, które ukrywają zdecydowanie więcej, niż można się spodziewać.

Gogol serial online!

„Gogol” składa się z ośmiu odcinków, a każdy trwa mniej więcej 50 minut. Serial wydano w 2019 roku.

źródło: YouTube, CDA, filmweb.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.