„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” w CDA! Dlaczego warto go zobaczyć?

czarnobyl: strefa wykluczenia

„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” – serial jest już dostępny w CDA Premium! Dlaczego warto go zobaczyć? Niebywale wciągającą i jedyną w swoim rodzaju produkcję można oglądać online z polskim lektorem. Rosyjską produkcję sklasyfikowano jako połączenie horroru z dramatem, a wszystko w klimacie sci-fi. Na CDA dostępne są już dwa sezony zbierającego bardzo dobre recenzje serialu. Dobre oceny zbiera także w portalu filmweb.pl, co można uznać za dobry wyznacznik jakości produkcji.

„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” w CDA Premium. Dlaczego warto go zobaczyć?

Zobaczyłeś już wszystkie polecane seriale i nie masz czego oglądać? Pandemiczne czasy sprawiły, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Jak się okazuje, w sieci można znaleźć jeszcze produkcje, które naprawdę potrafią wciągnąć a jednocześnie są nie do końca oczywistymi wyborami. Właśnie tak można określić serial „Czarnobyl: Strefa wykluczenia”.

„Czarnobyl” CDA Online

CDA znów wychodzi z bardzo ciekawą pozycją dla kinomanów – tym razem w serwisie pojawił się zbierający bardzo dobre recenzje serial pod tytułem „Czarnobyl: Strefa wykluczenia”. To rosyjska produkcja, którą sklasyfikowano jako połączenie horroru i dramatu, jednak wszyscy osadzono w klimacie sci-fi. Sprawia to, że „Czarnobyl” wciąga w swoją gęstą atmosferę i jest idealną odskocznią na jeszcze długie, pandemiczne wieczory.

„Czarnobyl: Strefa wykluczenia” CDA o czym jest?

Serial ma niebywale interesującą tematykę. Choć produkcji na temat katastrofy w jednej z najbardziej znanych na świecie elektrowni jest co nie miara – omawianą można uznać za wyjątkową. Wszystko opowiada o grupie pięciu przyjaciół, którzy na skutek przedziwnego splotu wydarzeń, wpadają w swego rodzaju pętlę czasu. Tym samym przenoszą się do legendarnego Czarnobyla na kilka godzin przed katastrofą, która na zawsze odmieniła losy tego miejsca. Śmiałkowie postanawiają jednak skorzystać z okazji i zapobiec tragedii. Okaże się to jednak niebywale wymagającym zadaniem, które niesie za sobą wielkie ryzyko i szereg niebezpieczeństw.

ZOBACZ TAKŻE: ELEKTROWNIA ATOMOWA W POLSCE – WIADOMO KIEDY I GDZIE POWSTANIE! NA POWAŻNIE POD UWAGĘ BRANE SĄ PRZYNAJMNIEJ DWIE LOKALIZACJE

Czarnobyl serial online! Zobacz zwiastun:

Poniżej można zobaczyć zwiastun serialu „Czarnobyl: Strefa wykluczenia”. Prezentuje się on imponująco!

Czarnobyl serial online – gdzie obejrzeć?

Jak wcześniej wspomniano – serial legalnie można obejrzeć jedynie na CDA Premium.

Poniżej cytujemy jeszcze fragment opisu serialu z portalu uznanego portalu Filmweb:

Piątka młodych przyjaciół rusza w pościg za mężczyzną, który ukradł jednemu z nich osiem milionów rubli. Ślad prowadzi do Prypeci, a konkretnie do zniszczonej elektrowni atomowej w Czarnobylu. Z każdym kilometrem atmosfera robi się gęsta i coraz bardziej niespokojna, a największym niebezpieczeństwem jest nie tyle ścigany mężczyzna, co wydzielona po wybuchu czarnobylska zona. W trakcie nagłej ucieczki z zagrożonego rejonu bohaterowie wpadają w pętle czasu i trafiają do Czarnobyla… na kilka godzin przed katastrofą.

źródło: YouTube, filmweb.pl, CDA

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.