Porażające nagranie – duch przewrócił dziecko? Matka jest pewna [WIDEO]

przerażające nagranie duch

Porażające nagranie stało się hitem TikToka. Zdaniem rodziców malucha, widać na nim, jak dziecko zostaje przewrócone przez… ducha. Opiekunowie swojej pociechy nie mają wątpliwości, że to właśnie pozaziemska istota spowodowała upadek oraz poważny uraz dziecka. Dowodem ma być nagranie, które młodzi rodzice opublikowali w sieci. Widać na nim, że maluch rzeczywiście upada w dość dziwny, niecodzienny sposób. Wygląda to tak, jakby dziecko ktoś faktycznie popchnął – problem jednak w tym, że na materiale nikogo nie widać. W dalszej części tekstu możecie zobaczyć budzące niepokój wideo.

Porażające nagranie – duch przewrócił dziecko? Matka jest pewna, że udało się nagrać coś strasznego

Od czasu do czasu w sieci pojawiają się nagrania, które przyprawiają o dreszcze i dzielą internautów na dwa obozy. Tak jest i tym razem. W roli głównej wystąpiło dwuletnie dziecko, które niestety przy wszystkim nabawiło się groźnego urazu. Jego rodzice są jednak pewni, że wypadek jest winą… ducha. To właśnie on miał spowodować upadek dziecka, gdy ojciec dosłownie na sekundę spuścił z oka swoją pociechę.

W portalu o2.pl czytamy, że wszystko miało miejsce w Stanach Zjednoczonych, a konkretniej w Baltimore. Akcja nagrania rozgrywa się na parkingu tuż obok pojazdu. W pewnym momencie dziecko upada – ale robi to w bardzo nietypowy sposób. Zdaniem części internautów oraz rodziców malucha, wygląda to tak, jakby 2-latkę ktoś popchnął. Ale kto, skoro na filmie nikogo nie widać?

ZOBACZ TAKŻE: TAK NAKARMILI GOŚCI NA WESELU! INTERNAUCI GRZMIĄ – TO NIE LADA SKANDAL. SPOTKALIŚCIE SIĘ KIEDYŚ Z CZYMŚ TAKIM? [FOTO]

Mała dziewczynka w wyniku upadku złamała nogę. Zobaczcie wideo, które przyprawia o dreszcze

Jak się okazało, upadek dziecka był poważniejszy, niż mogło się wydawać. A to dlatego, że u 2-latki stwierdzono złamanie nogi. Całe zajście zrobiło się wobec tego jeszcze bardziej tajemnicze. Nagranie opublikowano w sieci. Nie trzeba było długo czekać na lawinę komentarzy. Mimo wszystko nie każdy podziela zdanie rodziców. Pojawiają się bowiem zarzuty, że w nagranie celowo ingerowano, aby wzbudzić nim sensację. Z drugiej strony nie brakuje osób, które uważają, że dziecko faktycznie padło ofiarą złośliwego ducha. A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie? Wszystko można zobaczyć poniżej:

@kelseemillerIts been rough😩🙏🏼

♬ original sound – user4797363402810

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.