Chciały nagrać oryginalnego Tiktoka – spaliły całe gospodarstwo!

Chciały nagrać Tiktoka

W Kraju Permskim, na zachodzie Rosji doszło do niepokojących i niezwykle niebezpiecznych wydarzeń. Młode dziewczynki chciały nagrać Tiktoka, który zapewni im popularność i mnóstwo wyświetleń. Niestety ich pomysł przerodził się w prawdziwe piekło, a wyrządzone przez nich szkody szacuje się na 150 tys. rubli.

Tragedia podczas nagrywania filmu na Tiktoka

Nie od dziś mówi się o szkodliwym działaniu Tiktoka. Uzależniająca aplikacja z zabawnymi, tanecznymi filmikami wielokrotnie przyczyniła się do wielkiej tragedii. W sobotę, 15 maja 2021 roku w Kraju Permskim, na zachodzie Rosji doszło to tragicznej w skutkach sytuacji. Mianowicie młode dziewczynki chciały nagrać film na Tiktoka. Zależało im na spektakularnym i oryginalnym efekcie, który zapewni im dużą liczbę wyświetleń i polubień. Tiktokerki bezmyślnie podpaliły stosy siana, znajdujące się nieopodal jednego z gospodarstw. Sucha słoma szybko zaczęła się palić, pochłaniając kolejne połacie ziemi. Przerażone dziewczynki nie był w stanie zapanować nad ogniem, dlatego w obawie o bezpieczeństwo oraz konsekwencje swoich czynów postanowiły uciec. Rozprzestrzeniający się ogień w mgnieniu dotarł do pobliskiego gospodarstwa, które doszczętnie spłonęło.

Po czasie na miejsce przybyły służby i straż pożarna, jednak ognia nie dało się opanować. W pożarze spłonęło cale gospodarstwo, wraz ze znajdującymi się w pobliżu budynkami. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Rosji wyliczyło straty na 150 tys. rubli.

Właściciel gospodarstwa może prywatnie pozywać i zażądać odszkodowania od rodziców – poinformowało ministerstwo.

Policjantom udało się ustalić dane dziewczynek, które chciały nagrać Tiktoka. Ponadto wszczęto postępowanie w sprawie, a internautki jeszcze w tym miesiącu usłyszą wyrok.

ZOBACZ TAKŻE: TIKTOK: RZUCAJĄ DZIECMI  DLA LAJKÓW! KOLEJNY KOSZMARNY TREND! [WIDEO]

To nie pierwsza sytuacja, kiedy chęć nagrania filmu przyćmiewa zdrowy rozsądek. Na Tiktoku coraz częściej pojawiają się szokujące trendy. Swego czasu dzieci nagrywały swoją reakcję na przedawkowanie leku na alergie, udawano ofiary holokaustu, piłowano zęby czy rzucano dziećmi. Warto podkreślić, że największa liczba osób korzystających z Tiktoka to młodzież w wieku od 16-24 lat. Co więcej, 20% wszystkich użytkowników ma mniej niż 20 lat. 

 

źródło: antyradio.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.