Kąpiel w jacuzzi zakończyła się amputacją kończyn – tego nie spodziewał się nikt!

niebezpieczna kąpiel w jacuzzi

Jacuzzi wydaje się świetnym sposobem na odprężenie i relaks. Niestety dla 25-latniej Lauren z pozoru niewinna kąpiel okazała się prawdziwym horrorem, utratą zdrowia i… kończyn. Ta historia może być dla was przestrogą. Poznajcie jej szczegóły. 

Makabryczne jacuzzi

25-letnia Lauren Briggs na początku bieżącego roku udała się do koleżanki na małą imprezę. Dziewczyny postanowiły przetestować jej najnowszy nabytek, czyli wannę z hydromasażem i funkcją jacuzzi. Nikt nie przypuszczał, że zwykła kąpiel wkrótce przerodzi się w prawdziwe piekło.

Następnego dnia Lauren poczuła się źle i miała trudności ze złapaniem oddechu. Szybko trafiła do szpitala, gdzie lekarze postawili diagnozę: posocznica meningokokowa. Choroba ta polega na przenikaniu meningokoków do krwi, która skutecznie rozprzestrzenia je po całym organizmie. Powoduje to zakażenie całego organizmu, czyli sepsę. W efekcie osłabione zostaje serce oraz inne narządy.

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNA POWAŻNA POMYŁKA PODCZAS SZCZEPIEŃ – W SZPITALU STROILI SOBIE Z TEGO ŻARTY!

Stan zdrowia 25-latki stale się pogarszał, a jej życie uratować mogła jedynie… amputacja. Dziewczyna straciła prawą nogę oraz palce u lewej stopy. Lekarze sądzą, że Lauren mogła mieć na stopie niewielką rankę, przez którą wdała się infekcja. Kiedy 25-latka wybudziła się z narkozy nie miała pojęcia, że nie ma nogi. Jak sama wspomina była pewna, że wszystko jest w porządku i czuje swoje kończyny. Kiedy tylko uniosła kołdrę do góry doznała szoku.

Nie miałam pojęcia o amputacjach, ponieważ czułam, że nadal mam obie stopy – podniosłam kołdrę i byłam zdruzgotana (…) Po prostu chcę żyć tak normalnie, jak to tylko możliwe. Nie mam jeszcze nawet protezy nogi. Czuję, że jestem uwięziona we własnym ciele i po prostu chcę się z tego wydostać. To zdarzenie drastycznie wpłynęło na moje zdrowie psychiczne – powiedziała 25-latka.

Lauren obecnie stara się wrócić do normalności, jednak wypadek sprawił, że jej stan psychiczny uległ pogorszeniu. Ponadto dziewczyna ma problemy z mówieniem i przebywa w specjalnym ośrodku, w którym czeka ją długa rehabilitacja.

źródło: popularne.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.