Chalidow wrzucił nagranie z kliniki. Tak wygląda po nokaucie

chalidow wrzucił nagranie

Chalidow wrzucił nagranie z kliniki. W mediach społecznościowych wojownika pojawiło się wideo, na którym przemówił do fanów i wraz z lekarzem opowiadał o tym, co czeka go w najbliższych dniach. Wiadomo także, co dolega zawodnikowi. Mamed Chalidow jutro ma przejść operację, która – z tego co słyszymy na nagraniu – może potrwać nawet kilka godzin. Pojawił się apel do kibiców, aby trzymali kciuki za swojego idola. Na materiałach opublikowanych na Instagramie Chalidowa widać także, jak obecnie wygląda jego twarz.

Chalidow wrzucił nagranie z kliniki. Tak wygląda po potwornym nokaucie na KSW

W dalszym ciągu nie milkną echa głośnej walki z minionego weekendu. W wydarzeniu wieczoru na sobotnim KSW, naprzeciwko siebie stanęło dwóch wielkich mistrzów – Mamed Chalidow oraz Roberto Soldić. Jak już dobrze wiadomo, walkę efektownym nokautem zakończył Soldić. Jego ciosy były na tyle mocne, że Chalidow długo nie podnosił się z maty. Obrazki jakie musieli oglądać widzowie, były naprawdę dramatyczne.

Teraz więcej wiadomo na temat zdrowia zawodnika. Już jutro ma przejść operację. Więcej o wszystkim mówił na opublikowanej niedawno relacji w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramie Chalidow mówił prosto z kliniki w której przebywa:

Witam znowu was tutaj, jesteśmy w MML. […] Co będzie się jutro działo? Słuchajcie, jest masakra.

Po tych słowach zawodnika głos zabrał lekarz, który bardziej szczegółowo przedstawił plan działania i plany związane z operacją.

chalidow wrzucił nagranie

ZOBACZ TAKŻE: NAJNOWSZE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA MAMEDA CHALIDOWA. WAŻNE INFORMACJE PRZEKAZANE PRZEZ DZIENNIKARZA ZWIĄZANEGO ZE SPORTAMI WALKI

Lekarz zabrał głos na temat zabiegów, jakie czekają Mameda Chalidowa

Na Instagramie Chalidowa można zobaczyć wypowiedź lekarza, który w szczegółach mówił o tym, co czeka zawodnika w najbliższych dniach:

Dużo dobrej roboty przed nami, mamy to zaplanowane. Jutro trzymajcie bardzo mocno kciuki o godzinie 13. Wchodzimy z zespołem operującym od strony nosa, zatok, ale też struktur kostnych. […] Trochę takiej kostnej pracy. […] Trochę czasu nam to zabierze, także prawdopodobnie jakieś 5-6 godzin będziecie musieli te kciuki trzymać.

Jak czytamy w serwisie sportowefakty.wp.pl – Chalidow ma zapadnięty oczodół i złamany nos.

źródło: Instagram, SportoweFakty.wp.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.