Ceny prywatnych występów gwiazd disco polo zwalają z nóg – zobaczcie cennik!

gwiazdy disco polo

Disco polo to gatunek muzyczny, który cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością. Członkowie zespołów to prawdziwe gwiazdy, a liczne grono fanów z pewnością chciałoby zaprosić swoich idoli na wesele czy imprezę okolicznościową. Ile trzeba zapłacić za prywatny koncert? 

Cennik gwiazd disco polo

Oprócz ceny za prywatny występ, do kosztów należy doliczyć również opłaty związane z dojazdem czy noclegiem, czasem należy opłacić również ZAIKS. Warto podkreślić, że ceny koncertów zależą przede wszystkim od terminu. Ile więc należy zapłacić gwiazdom?

Cieszący się ogromną popularnością zespół Piękni i Młodzi, który słynie z takich hitów jak „Ona jest taka cudowna” czy „Kocham się w tobie” wycenił swoje występy na kwotę  25 – 30 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

W zestawieniu gwiazd disco polo nie może zabraknąć również Marcina Millera i zespołu Boys, który co ciekawe, niedawno obchodził swoje 30-lecie na scenie. Za prywatny koncert artysty należy zapłacić minimum 33 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcin Miller (@marcinmillerboys)

Autor takich hitów jak „Ona lubi pomarańcze” czy „Wciąż na ciebie czekam”, czyli Patryk Pegza z zespołem After Party wycenił swoje występy na 20-25 tys. zł.

Kolejny zespół disco polo cieszący się ogromną popularnością to grupa Effect z Markiem Biedrzyckim na czele. W sieci znajdziemy wiele informacji na temat cen prywatnego koncertu, a kwoty wahają się od 11 tys. do nawet 20 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez EFFECT Official (@effectowni)

Z kolei Łobuzy, czyli zespół słynący z piosenki „Ona czuje we mnie piniądz” wycenił swoje występy na 20 – 25 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Łobuzy (@lobuzagram)

ZOBACZ TAKŻE: KLASA O PROFILU DISCO POLO NA PODLASIU? TO NIE ŻART

Jeśli chcesz, aby na twoim weselu zagrał Jorrgus, czyli autor piosenki „Piękna nieznajoma”, musisz przygotować się na wydatek rzędu co najmniej 18 tys. zł, chociaż niektóre źródła podają kwotę nawet 20 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Jorrgus (@jorrgus.music)


Z kolei za występ Long&Junior należy zapłacić 23 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Long & Junior (@longandjunior_official)

W zestawieniu nie mogło zabraknąć Zenka Martyniuka, czyli króla polskiej sceny disco polo. Gwiazdor kasuje 30 tys. zł za 45-minutowy występ.


Zespół MIG, słynący z takich hitów jak „Słodka wariatka” czy „Wymarzona” pobiera minimalną opłatę za występ w wysokości 25 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zespół Mig (@zespolmig)

Zestawienie zamyka Czadoman, czyli Paweł Dudek, którego ostatnio mogliśmy zobaczyć w programie Twoja twarz brzmi znajomo. Za występ artysty zapłacimy od 20 tys. do 25 tys. zł.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Paweł Dudek (@czadoman)

źródło: gazetawroclawska.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.