Brutalni Rosjanie chwalą się tym w sieci – publikują drastyczne zdjęcia!

Mariupol

Wojna na Ukrainie wciąż trwa, a w sieci pojawiają się kolejne relacje z frontu. Rosjanie również publikują zdjęcia, chcąc pokazać swoje rzekome zwycięstwo. Żołnierze sił rosyjskich zabijają napotkanych cywilów i publikują relacje w sieci. „Rosyjscy żołnierze zabijają cywilów na ulicach, a nawet fotografują się z ich ciałami” – poinformował Petro Andriuszenko, doradca mera Mariupola.

Rosjanie chwalą się zabijaniem niewinnych cywilów

Wojna na Ukrainie jest konfliktem, jakiego na świecie jeszcze nie było. Przepływ informacji jest niezwykle regularny, a w sieci mnożą się kolejne relacje oraz zdjęcia z frontu. Nie da się ukryć, że oprócz działań militarnych, równolegle trwa również wojna informacyjna i cybernetyczna.

Rosjanie również aktywnie działają w mediach, publikując drastyczne zdjęcia. Żołnierze przebywający w Mariupolu mordują przebywających tam cywilów, a następnie publikują zdjęcia zwłok w sieci. Ponadto część z nich robi zdjęcia sobie, wraz z ofiarą.

W trakcie czystek okupanci mają czelność zabijać cywilów prosto na ulicy, a potem fotografować się, żeby pochwalić się „zwycięstwem” – poinformował za pośrednictwem Telegrama Petro Andriuszenko, doradca mera Mariupola.

ZOBACZ TAKŻE: ŁUKASZENKA UDERZONY KIJEM W TWARZ PODCZAS MECZU W HOKEJA – PREZYDENT BIAŁORUSI MA ROZCIĘTĄ TWARZ [WIDEO]

Sytuacja na Ukrainie

Trwa 7. tydzień walk na Ukrainie. 24 lutego 2022 roku Rosjanie zaatakowali naszych wschodnich sąsiadów. Sytuacja w dalszym ciągu nie jest stabilna, a z każdym dniem liczba ofiar stale rośnie. Brutalne wydarzenia nie dotyczą jedynie Mariupola. Siły rosyjskie każdego dnia udowadniają swoją bezwzględność i brak respektowania jakichkolwiek zasad. Używają zakazanej broni, atakują cywilów, nie stosują się do ustaleń, a ponadto bombardują budynki mieszkalne. To niestety dopiero początek listy zbrodni, których się dopuszczono.

 

źródło: o2.pl, Telegram, zdjęcie – twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.