Bombardowanie Ukrainy przez Rosję widać już w Polsce. Ludzie pokazują nagrania [WIDEO]

bombardowanie ukrainy przez rosję

Bombardowanie Ukrainy przez Rosję widać i słychać już w Polsce! W sieci pojawiły się materiały wideo, na których z terenu naszego kraju wyraźnie widać wybuchy na Ukrainie. To wszystko miało miejsce przy okazji ataku rakietowego na Międzynarodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa w Jaworowie w obwodzie lwowskim. Mowa zatem o lokalizacji, która znajduje się jedynie około 20 kilometrów od granicy z Polską. Portal wydarzenia.interia.pl pisze, że wybuchy było słychać w Lubaczowie na Podkarpaciu. Nagrania zobaczycie w dalszej części tekstu.

Bombardowanie Ukrainy przez Rosję widać już w Polsce. Ludzie pokazują nagrania [WIDEO]

Wojna na Ukrainie odczuwalna jest już coraz bliżej granicy z Polską. Tylko wczoraj bombardowanie Ukrainy było wyraźnie widoczne z Polski. Wszystko za sprawą ataku rakietowego na Międzynarodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa w Jaworowie w obwodzie lwowskim. To miejsce oddalone od granicy z Polską o zaledwie około 20 kilometrów. Portal wydarzenia.interia.pl podaje, że wybuchy bomb słyszalne były na Podkarpaciu – w Lubaczowie.

Ponadto w Interii pojawiły się relacje osób, które mieszkają w okolicach Lubaczowa. Wszyscy przyznali, że wyraźnie słyszeli wybuchy, a później dym po ukraińskiej stronie. W niektórych domach zatrzęsły się szyby w oknach. Jedno z nagrań ataku w pobliżu polskiej granicy, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ROSJA UŻYŁA ZAKAZANEJ BRONI W WOJNIE NA UKRAINIE. „DRUZGOCĄCA, NISZCZYCIELSKA, POTWORNA SIŁA” [WIDEO]

Wiele ofiar ataku na Międzynarodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim na zachodzie Ukrainy

Jak podają media, w ataku Rosjan na Międzynarodowe Centrum Operacji Pokojowych i Bezpieczeństwa w obwodzie lwowskim na zachodzie Ukrainy zginęło przynajmniej 35 osób. Aż 134 osoby zostały natomiast ranne. Kolejne nagranie, które udało się zarejestrować z terenu Polski, zobaczycie poniżej:

źródło: Twitter, wiadomosci.interia.pl; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.