Bójka pod Żabką we Wrocławiu! Kobiety w akcji [WIDEO]

bójka pod żabką

Bójka pod Żabką we Wrocławiu! Kultowe nagranie spod jednego ze znanych marketów swego czasu osiągało rekordy popularności w polskiej sieci. Z pewnością nie każdy jednak wie, o co wtedy tak naprawdę poszło. Przypominamy tamtą niezwykle nerwową sytuację oraz wyjaśniamy, co mogło być powodem tak wielkiej eskalacji konfliktu wśród kobiet. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądało całe starcie.

Bójka pod Żabką we Wrocławiu

Nagranie bójki pod Żabką dostało roboczą nazwę, która była niezwykle wymowna – „KSW Żabka”. Właśnie pod takim tytułem wideo można było (i nadal można) znaleźć w sieci. Wszystko zapewne przez ciosy, które ochoczo wyprowadzały obie strony – a więc prawdopodobne klientki, a także pracownice sklepu. Jak wszystko się zaczęło a także skończyło, do dziś nie wiadomo. Wszystko nagrywał klient, który był w środku sklepu. Nie widać początku oraz zakończenia konfliktu. Wydaje się jednak, że jego najważniejsza część została zarejestrowana. Walkę można zobaczyć poniżej:

O co tak właściwie poszło?

Wielu, choć doskonale zna powyższe nagranie, nie ma tak naprawdę pojęcia, co było powodem eskalacji konfliktu. Kobiety były bezwzględne – kopały się, biły po twarzach, drapały i oczywiście ciągnęły za włosy. Wszystko natomiast miało miejsce przy sklepie zlokalizowanym na ulicy Pochyłej we Wrocławiu.

Początkiem całego konfliktu – jak szeroko mówiło się w sieci – miała być kradzież. Panie pracujące w Żabce, nie chcąc dopuścić do straty towaru, uwikłały się w walkę. Okazuje się jednakże, że powód starcia mógł być zupełnie inny. Wszystko miało bowiem zacząć się od agresji słownej, którą jedna z klientek zarejestrowanych na nagraniu wystosowała w kierunku kasjerki. Później konflikt przerodził się w przemoc fizyczną i przeniósł się przez budynek sklepu. Brutalność kobiet na nagraniu zadziwia do dziś.

ZOBACZ TAKŻE: AFERA RASISTOWSKA W ZARZE?

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.