Bójka na A4! Motocyklista vs kierowca z Czech [WIDEO]

bójka na a4

Bójka na A4! Do bardzo nieprzyjemnej sytuacji doszło przed płatnymi bramkami na polskiej autostradzie A4. W pewnym momencie doszło tam do spięcia kierowcy z Czech oraz motocyklisty. Mężczyźni pobili się, a wszystko zarejestrowała kamerka samochodowa pojazdu, który stał tuż za nimi. W sieci zaroiło się od komentarzy. Kto w tej sytuacji tak naprawdę zawinił? Poniżej możecie zobaczyć nagranie, które udostępnił kanał STOPCHAM w serwisie YouTube.

Bójka na A4! Motocyklista vs kierowca z Czech – mocna bitka przed płatnymi bramkami w Polsce

Wysokie temperatury najwidoczniej udzieliły się kierowcom na autostradzie A4. Niebywałe nagranie w sieci pojawiło się już wczoraj na kanale STOPCHAM w portalu YouTube. Mianowicie, widać na nim dwóch agresorów, którzy upust swoim emocjom dali tuż przed płatnymi bramkami nieopodal Wrocławia.

Jak widać na załączonym poniżej materiale, poszło o kolejkę do bramek, w których uiszcza się opłatę za korzystnie z danego odcinka drogi. W pewnym momencie motocyklista próbował wepchnąć się w kolejkę przed samochodem marki Volkswagen, którym kierował mężczyzna z Czech. Ten jednak nie miał zamiaru przepuszczać jednośladu. Nie spodobało się to motocykliście, który swoją złość wyładował na poprzedzającym go samochodzie. To przelało czarę goryczy. Czech wysiadł z pojazdu i zaczęła się wielka awantura. Sytuację uspokajać musieli postronni obserwatorzy. Wszystko możecie zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: ALEŻ AWANTURA NA KONFERENCJI NOWEJ FEDERACJI FREAKOWEJ! JACEK MURAŃSKI OTRZYMAŁ MOCNY CIOS W TWARZ. NIE ZGADNIECIE OD KOGO! ZOBACZCIE NAGRANIE [WIDEO]

Internauci nie pozostawiają suchej nitki na motocykliście – to on sprowokował całą sytuację?

Jak widać na powyższym wideo – można odnieść wrażenie, że całą sytuację sprowokował motocyklista. Zamiast czekać na swoją kolej jak inni uczestnicy drogi, ten koniecznie chciał wjechać przed samochód osobowy. Właśnie to sprawiło, że chwilę później na autostradzie zrobiło się jeszcze goręcej niż wcześniej. Suchej nitki na motocykliście nie zostawiają internauci, którzy to jego upatrują za prowodyra bójki.

Pod filmem umieszczonym w kanale STOPCHAM na YouTube pojawił się następujący komentarz od autora nagrania:

Płatne bramki na A4. Przed kierowce na czeskich numerach rejestracyjnych próbuje wepchnąć się motocyklista.Kierowca Passata nie daje mu takiej możliwości, a ten w odwecie uderza w szybę i kopie w auto. Osiłek z czeskiego auta wysiada i dochodzi do bójki. Po chwili, dzięki postawie jednego z kierowców sytuacja zostaje załagodzona i wszyscy rozjeżdżają się w swoją stronę.

Niestety autor nagranie omyłkowo zakończył nagrywanie i nie widać końcówki zdarzenia
20.06.2021 Autostrada A4 bramki przed Wrocławiem kierunek zachód.

źródło: YOUTUBE – STOPCHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.