Jacek Murański uderzony w twarz na konferencji! Ależ awantura [WIDEO]

jacek murański uderzony w twarz

Jacek Murański uderzony w twarz na konferencji nowej federacji freak fight! Wczoraj miejsce miała pierwsza konferencja nowej organizacji, w której w formule MMA mierzyć ze sobą będą się znane osobistości. Trzeba przyznać, że Elite Fighters – bo tak właśnie nazywa się nowa federacja – weszło na scenę z przytupem. Mimo sporej konkurencji w branży, już na samym początku istnienia Elite Fighters doszło do wielkiej awantury. W roli głównej wystąpił oczywiście Jacek Murański, ojciec walczącego dla Fame MMA i FEN Mateusza Murańskiego. W awanturze udział brał jeszcze Warszawski Dresik. Popularny „Muran” otrzymał mocny cios prosto w twarz. Wszystko zobaczycie poniżej!

Jacek Murański uderzony w twarz na konferencji Elite Fighters! Ależ awantura ze znaną osobą

Wczoraj odbywała się pierwsze konferencja Elite Fighters – nowej federacji MMA, w której odbywać będą się walki freakowe. Oznacza to, że wystąpią tam amatorzy sportów walki, jednak będą to osoby znane, przyciągające zainteresowanie publiki. W ostatnim czasie w Polsce – ale też na całym świecie – takowe gale stały się niebywale popularne. Mimo sporej konkurencji w branży, Elite Fighters weszło z przytupem na polski rynek. Już na pierwszej oficjalnej konferencji doszło do wielkiej awantury, a te – jak dobrze wiadomo – przyciągają fanów tego typu wydarzeń.

W rolach głównych tym razem wystąpili doskonale w ostatnim czasie znany Jacek Murański, a także Warszawski Dresik. Między wspomnianą dwójką doszło do sporej awantury, zwieńczonej szarpaniną i wymianą kilku ciosów. Najmocniejszy z nich przyjął prosto na twarz właśnie Murański. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: RYSIEK Z „CHŁOPAKÓW DO WZIĘCIA” WYGRYWA Z PSYCHOTROPEM! EMOCONUJĄCA WALKA NA GALI MARCINA NAJMANA! [WIDEO]

Uderzenie – choć celne i mocne – nie zrobiło na Jacku Murańskim żadnego wrażenia

Jak widać na powyższym materiale, konflikt pomiędzy Jackiem Murańsim a Warszawskim Dresikiem eskalował. W końcu doszło do konkretnych rękoczynów. Mocny cios Warszawskiego Dresika dotarł do twarzy Jacka Murańskiego, co wzbudziło ożywienie wśród publiki. Popularny „Jaca” czy też „Muran” pozostawał jednak niewzruszony. Można odnieść wrażenie, że cios nie zrobił na nim żadnego wrażenia.

Całą konferencję, która obfitowała w wiele ciekawych zajść, można obejrzeć poniżej (omawiana sytuacja od 39:35):

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.