Bójka motorniczego z pasażerem w Krakowie

bójka motorniczego

Bójka motorniczego z pasażerem w Krakowie! Starcie w tramwaju, który zatrzymał się na pętli na Wzgórzach Krzesławickich w Nowej Hucie, dla obu agresorów zakończyło się w szpitalu. Policja ustala to, co tak naprawdę wydarzyło się w jednym z pojazdów krakowskiej komunikacji miejskiej.

Bójka motorniczego z pasażerem w Krakowie!

Do nieprzyjemnej a zarazem niebezpiecznej sytuacji doszło w Krakowie. Mianowicie, w jednym z tamtejszych tramwajów miało dojść do bójki pomiędzy motorniczym a pasażerem. Starcie okazało się na tyle poważne, że zarówno jeden jak i drugi mężczyzna wylądowali w szpitalu. Nie podaje się jednak, jakich obrażeń mogli doznać. Wszystko działo się na Wzgórzach Krzesławickich, gdzie w Nowej Hucie zlokalizowana jest pęta tramwajowa. Zdarzenie jednak zdołała zarejestrować kamera monitoringu znajdująca się w przedziale, w którym doszło do starcia. To ona będzie służyć policjantom za główny materiał dowodowy w całej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE: PROTEST WEGAN NA UNIWERSYTECIE W CAMBRIDGE! OBRZYDZAŁ ICH OBRAZ ZWIERZĄT, KTÓRY WISIAŁ W STOŁÓWCE. XVII-WIECZNE DZIEŁO ZDJĘTO ZE ŚCIANY

Znane są wstępne motywy całego zajścia

Wielu zastanawia się, co tak naprawdę mogło doprowadzić do nietypowego starcia w wagonie tramwaju. Okazuje się, że wszystko było prawdopodobnie jednym wielkim nieporozumieniem. Jak podaje portal rmf24.pl, pasażer prawdopodobnie zasnął, natomiast motorniczy próbował go obudzić na ostatnim przystanku. Podróżujący tramwajem mógł źle odebrać intencje pracownika komunikacji miejskiej, co doprowadziło do konfliktu.

źródło zdjęcia: wikipedia

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.