Bezmyślna matka niemal doprowadziła do tragedii na ruchliwej drodze [WIDEO]

bezmyślna matka

Bezmyślna matka niemal doprowadziła do tragedii na ruchliwej drodze! Internauci już w tym momencie przyznali kobiecie tytuł matki roku. Swoje dwie pociechy naraziła na ogromne niebezpieczeństwo. Wszystko rzecz jasna przez pośpiech, który szczęśliwie nie zakończył się ogromną tragedią. Zabrakło kilku centymetrów, aby wideo w ogóle nie nadawało się do publikacji w sieci. Poniżej prezentujemy nagranie, które pojawiło się w portalu YouTube właśnie dziś.

Bezmyślna matka niemal doprowadziła do tragedii na ruchliwej drodze

Dopiero co pisaliśmy o nieodpowiedzialnych osobach narażających zdrowie i życie dzieci na TikToku – a w sieci pojawił się kolejny materiał, utwierdzający w przekonaniu, że macierzyństwo i tacierzyństwo nie jest przeznaczone dla wszystkich.

Tym razem jednak nie mamy do czynienia z jakimkolwiek wyzwaniem, a elementem życia codziennego, jakim jest bezpieczne przechodzenie przez drogę. Warto tutaj dodać – bardzo ruchliwą drogę. Niestety, elementarna nauka dotycząca pokonywania drogi przez pieszych, w tym wypadku poszła w las. Co jednak jeszcze gorsze – złe nawyki, jak widać na nagraniu, są przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Na wideo, które w portalu YouTube opublikowano dziś, widać matkę z dwojgiem dzieci. Jedno z nich znajduje się w wózku, drugie natomiast już swobodnie przebiega przez drogę. Wszystko pod „czujnym” okiem matki. Wtedy dzieje się jednak coś, co powinna przewidzieć każda myśląca osoba…

ZOBACZ TAKŻE: TIKTOK PRZEKROCZYŁ WSZELKIE GRANICE – UŻYTKOWNICY RZUCAJĄ WŁASNYMI DZIEĆMI DLA LAJKÓW! W SIECI ZAGRZMIAŁO, INTERNAUCI NIE POZOSTAWIAJĄ NA NICH SUCHEJ NITKI. POJAWIŁY SIĘ NAGRANIA Z APLIKACJI [WIDEO]

Centymetry od katastrofy – nagranie budzi skrajne emocje [WIDEO]

Jak widać na filmie, sytuacja prawdopodobnie nie pochodzi z naszych polskich, rodzimych dróg. Niemniej jednak nawet w naszym kraju niejednokrotnie widać, że starsze osoby z zakupami, tudzież właśnie kobiety z dziećmi, właśnie w ten sposób próbują pokonywać ruchliwe skrzyżowania.

Tym razem skończyło się jedynie na strachu. Jak jednak doskonale widać na poniższym materiale – o tym, że wideo nadaje się do publikacji, zadecydowały centymetry i sekundy.

Nagranie, które można obejrzeć poniżej, powinno być nauką dla wszystkich. Takie zachowania należy piętnować – tylko wtedy będzie można ograniczyć tak niebezpieczne sytuacje do maksimum. To jedyna szansa, aby dotrzeć do wyobraźni niektórych osób.

źródło YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.