Tak się wyjaśnia szeryfa drogowego! Kapitalna akcja tirowców [WIDEO]

tak się wyjaśnia szeryfa

Tak się wyjaśnia szeryfa drogowego! W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, w jaki sposób książkowo można nauczyć drogowego agresora pokory i szacunku dla innych. W rolach głównych wystąpili kierujący tirami, którzy narażeni byli na niebezpieczeństwo właśnie przez agresywnego mężczyznę z samochodu osobowego. Ten bezczelnie blokował płynny przejazd. Choć wszystko skutkowało wstrzymaniem całego ruchu, można mieć pewność, że tak zwany „szeryf” kolejnym razem dwa razy pomyśli, zanim zdecyduje się na tego typu korki. Wideo prezentujemy poniżej!

Tak się wyjaśnia szeryfa drogowego! Kapitalna akcja tirowców, mężczyzna popamięta to raz na zawsze

Agresja drogowa i wysypy tak zwanych szeryfów – w Polsce niestety jest to chleb powszedni. I to mimo tego, że coraz więcej samochodów na swoim wyposażeniu ma kamerki samochodowe, rejestrujące wszystko, co dzieje się na drodze. Jak jednak widać, niektórych to wcale nie odstrasza.

Tym razem pod lupę bierzemy sytuację, która miejsce miała właśnie w naszym kraju. Choć autor nagrania nie poinformował, gdzie całe zajście miało miejsce – widać, że jest to dwupasmowa droga. Mowa zatem o autostradzie lub drodze ekspresowej. Już na pierwszy rzut oka widać, iż kierujący osobówką, umyślnie wyhamowuje jadących za nim tirowców. Ci jednak nie zamierzali tego tak zostawić. Wystarczyło zgranie i prosty manewr, aby drogowy cwaniak znalazł się w sytuacji bez wyjścia.

ZOBACZ TAKŻE: TYTUŁ MATKI ROKU JUŻ PRZYZNANY – BEZMYŚLNOŚĆ KOBIETY MOGŁA SKUTKOWAĆ TRAGEDIĄ. O TYM, ŻE NIE DOSZŁO DO DRAMATU, ZADECYDOWAŁY SEKUNDY I CENTYMETRY [WIDEO]

Drogowy cwaniak wzięty w kleszcze. Tirowcy mieli mu do przekazania kilka słów – nagranie!

Okazało się, że kierowcy ciężarówek są dobrze zgrani i wpędzili cwaniaka z osóbki w swego rodzaju zasadzkę. Umiejętnie i co najważniejsze – stosunkowo bezpiecznie przyblokowane auto „szeryfa”, znalazło się w potrzasku, bez szans na ucieczkę.

Wtedy ze swoich ciężarówek wysiedli kierowcy, którzy odbyli z „szeryfem” krótką rozmowę wychowawczą. Nagranie opublikowano między innymi w serwisie YouTube na kanale „Kto Ci Dał Prawo Jazdy?”. Można tam przeczytać między innymi taki komentarz:

„Na radiu mówią, że widziano go na najbliższym MOPie jak zmieniał pampersa i okrutnie śmierdziało”

Komentujący zwracają uwagę, że takie lekcje wychowawcze dla drogowych agresorów są potrzebne. Z drugiej strony, należy pamiętać, że blokowanie drogi takiej jak na filmie, także może powodować pewne komplikacje. Summa summarum, po wyjaśnieniu swoich racji, wszyscy grzecznie odjechali z miejsca zdarzenia. W pierwszej kolejności zrobił to rzecz jasna „szeryf drogowy”.

Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.