Betoniarka prawie zmiażdżyła samochód! Wzorowa reakcja kobiety [WIDEO]

betoniarka prawie zmiażdżyła

Betoniarka prawie zmiażdżyła samochód! W sieci pojawiło się szokujące nagranie zarejestrowane na jednej z polskich dróg. W rolach głównych wystąpiły w nim: osóbka, a także rozpędzona betoniarka. Ciężarówka weszła w zakręt ze zbyt dużą prędkością i kierowca stracił nad nią panowanie. Z przeciwka nadjeżdżała kobieta. Tylko jej kapitalna reakcja zapobiegła tragedii. Wideo umieszczono na popularnym kanale „Polskie Drogi” w serwisie YouTube oraz na tym samym kanale w serwisie cda.pl. Wszystko można obejrzeć poniżej.

Betoniarka prawie zmiażdżyła samochód! Wzorowa reakcja kobiety, o krok od tragedii

Zwykle w kontekście drogowych ekscesów piszemy o fatalnym zachowaniu kierujących, agresji i cwaniactwie drogowym. Tym razem jednego z widocznych na nagraniu bohaterów należy pochwalić. Świetnym refleksem i zmysłem za kierownicą wykazała się bowiem pewna kobieta. W fantastyczny sposób zareagowała na nadciągające niebezpieczeństwo i tylko dzięki temu nie doszło do dramatu.

Wszystko miało miejsce na dość ciasnym zakręcie, w który bez żadnego respektu, zdecydowanie za szybko weszła betoniarka. Ciężarówka natychmiast straciła przyczepność i przechyliła się na bok, lecąc prosto na nadjeżdżające z przeciwka auto. Wszystko wyglądało naprawdę groźnie. Jednakże przytomność umysłu i brak paniki u kierującej osobówką sprawił, że nikt poważnie nie ucierpiał.

Opisywaną sytuację można obejrzeć na poniższym nagraniu – betoniarka prawie zmiażdżyła samochód:

ZOBACZ TAKŻE: CZEKAJĄ NAS NOWE OBOSTRZENIA? W POLSCE PADŁ KOLEJNY REKORD ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM. CAŁA POLSKA CZERWONĄ STEFĄ? BEZWZGLĘDNY ZAKAZ ORGANIZACJI WESEL? CO DALEJ ZE SZKOŁAMI? ZOBACZ LISTĘ PROGNOZOWANYCH ZMIAN!

W samochodzie osobowym wraz z kobietą podróżowały jej małe dzieci. Internauci nie pozostawiają suchej nitki na prowadzącym ciężarówkę i biją brawo kierującej

Jak się okazuje, poza kobietą w samochodzie siedziały jej małe dzieci. Na powyższym nagraniu doskonale widać, że ciężarówka przechylała się właśnie na tylną część pojazdu. Znakomita reakcja kierującej sprawiła, że auto zostało jedynie lekko draśnięte – a wszystko mogło skończyć się o wiele poważniej. Dosadnie rzecz ujmując, dzięki temu betoniarka nie zmiażdżyła samochodu.

Suchej nitki internauci nie zostawiają na prowadzącym betoniarkę. Uwagę zwraca fakt, z jaką prędkością wszedł w zakręt – wykazując się ignorancją wobec innych uczestników ruchu drogowego.

źródło: cda.pl – Polskie Drogi – Betoniarka prawie zmiażdżyła samochód

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.