„Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” (2020) w CDA Premium! Ten film was wystraszy!

„Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” to horror z 2020 roku, który na pewno was przestraszy. Już teraz można oglądać go w CDA Premium! O czym opowiada stosunkowo nowa, upiorna produkcja? To kolejny film wyprodukowany w Rosji, który zbiera niezłe recenzje. Poniżej znajdziecie szczegóły zawierające zarys fabuły, kilka ujęć z planu oraz zwiastun. W dalszej części tekstu znajdziecie też link, pod którym można oglądać „Babę Jagę. Koszmar ciemnego lasu”!

„Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” (2020) w CDA Premium!

Kolejny interesujący film ląduje na platformie CDA Premium! Tym razem mowa o zbierającym niezłe recenzje horrorze „Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” z 2020 roku. Wychodzi więc na to, że mamy do czynienia ze stosunkowo „świeżą” produkcję. Sam film zrealizowano w Rosji. Jak łatwo się domyślić i co wynika już z samego tytułu – tematyka dotyczy mrocznej historii kojarzonej z ludowymi wierzeniami.

baba jaga

„Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” – o czym jest?

Warto zdradzić mały zarys fabuły filmu – a ta jest naprawdę interesująca i pełna niespodziewanych zwrotów akcji. Wszystko zaczyna się w momencie, gdy 4-osobowa rodzina przeprowadza się do domku w pobliżu lasu. Na pierwszy plan wysuwa się postać nastoletniego Jegora. Ten po przeprowadzce czuje się nieco odizolowany od otoczenia. Na domiar złego w domu rodziny pojawia się niania Tatiana, która od początku wydaje się nieco tajemnicza.

Sprawy komplikują się najbardziej w momencie, kiedy wraz z nianią znika siostra Jegora. Rodzice natomiast wydają się jakby zahipnotyzowani. Podejrzenia chłopca od razu kierują się w stronę opiekunki i tajemniczej chaty, którą ten widział niegdyś w ciemnym lesie…

baba jaga koszmar

„Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” – zobacz zwiastun!

Poniżej prezentujemy zwiastun obiecującego horroru, który już można oglądać w CDA Premium. Ostrzegamy – już sam trailer może podnieść ciśnienie i emanuje ciężkim, mrocznym klimatem, z którym przyjdzie zmierzyć się widzom!

ZOBACZ TAKŻE: „IWAN I ZACZAROWANY KUCYK” JUŻ W CDA PREMIUM! „ROSYJSKI SHREK” ZBIERA NIEZŁE RECENZJE. TO WSPANIAŁE KINO DLA CAŁEJ RODZINY!

„Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” – gdzie oglądać? Cały film online!

Gdzie oglądać mocny horror? „Baba Jaga. Koszmar ciemnego lasu” dostępny jest w serwisie CDA Premium! Znajdziecie go KLIKAJĄC W TEN LINK.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.