„Iwan i zaczarowany kucyk” już w CDA Premium! Kino dla całej rodziny

„Iwan i zaczarowany kucyk” już w CDA Premium! To kolejna nowość, która trafia prosto do zyskującego coraz większą popularność serwisu. Tym razem mamy jednak do czynienia z kinem odpowiednim dla całej rodziny – w sam raz choćby na niedzielne popołudnie. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun zabawnej produkcji, oraz zapoznać się z zarysem fabuły. Zdradzimy wam także, gdzie obejrzeć cały film!

„Iwan i zaczarowany kucyk” w CDA Premium. O czym opowiada zabawny film przygodowy?

CDA Premium serwuje kolejne nowości! W tym miesiącu w serwisie pojawił się między innymi świetny film przygodowy, który z pewnością rozbawi całą rodzinę. „Iwan i zaczarowany kucyk” na pierwszy rzut oka przypomina inny aż nadto znany i kultowy tytuł – mowa o „Shreku”.

iwan i zaczarowany

Z uwagi na to, że „Iwan i zaczarowany kucyk” to rosyjska produkcja, wszystko okraszono mianem „Rosyjskiego Shreka”. W istocie jednak, jest to nic innego, jak remake popularnej bajki „Konik i Grubasek”.

Iwan nie ma łatwego życia – nie uchodzi bowiem za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie, a w dodatku stale dopiekają mu jego bracia. Jak się jednak okazuje, w bohaterze zachodzi pewna zmiana. Wszytko dzięki poznaniu małego konia, który później staje się jego przyjacielem. Od tego momentu zaczyna się interesująca, pełna przygód historia. Na drodze Iwana oraz kucyka staną między innymi ognisty ptak czy chciwy król. Nie zabraknie też wątku miłosnego.

iwan

„Iwan i zaczarowany kucyk” – zwiastun

W sieci dostępny jest już zwiastun omawianej produkcji. Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentuje się pełen przygód film:

ZOBACZ TAKŻE: „BABA JAGA Z BARCELONY” W CDA PREMIUM! SZOKUJĄCY FILM MOŻNA OGLĄDAĆ JUŻ ONLINE. TA HISTORIA WYDARZYŁA SIĘ NAPRAWDĘ…

„Iwan i zaczarowany kucyk” – gdzie oglądać? Cały film online

„Iwan i zaczarowany kucyk” to film dla całej rodziny. Dzięki CDA, jego oglądanie jest niebywale wygodne i można zrobić to dosłownie wszędzie – zarówno w trasie, jak i w domu – wygodnie przed telewizorem. Film dostępny jest w serwisie CDA Premium i można oglądać go KLIKAJĄC W TEN LINK.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.