Atak tysięcy robaków w łazience – przerażające nagranie trafiło do sieci! [WIDEO]

Atak tysięcy robaków w łazience

Jeden z internautów podzielił się w sieci przerażającym odkryciem, które znalazł w swoim mieszkaniu. Mężczyzna pokazał swoją łazienkę, w której znajdowało się mnóstwo robaków. Z kolejnego nagrania dowiadujemy się, że insekty masowo zaatakowały również elewację budynku. Nie trudno się domyślić, że do wydarzeń doszło… w Australii.

Atak tysięcy robaków w łazience

Użytkownik aplikacji TikTok, funkcjonujący w sieci pod pseudonimem generationxer opublikował na swoim profilu wstrząsające nagrania. Osobom o słabych nerwach lub brzydzącym się robaków zdecydowanie odradzamy oglądanie filmów znajdujących na końcu artykułu.

Na jednym z filmów widzimy, jak z okolic ubikacji wychodzą setki, albo i tysiące, wijących się, kilkucentymetrowych robaków. Insekty rozprzestrzeniają się po pomieszczeniu w zatrważająco szybkim tempie, oblężając nie tylko łazienkę, ale również autora filmu. Widać, jak mnóstwo robaków wchodzi pod jak i na jego gołe stopy.

ZOBACZ TAKŻE: GIGANTYCZNY PAJĄK O WIELKOŚCI KOTA WTARGNĄŁ DO MIESZKANIA [WIDEO]

Na kolejnym nagraniu widać, że ogromna ilość robaków znajduje się również na elewacji budynku. Prawdopodobnie są to krocionogi, których aktywność wzrasta po intensywnych opadach. Warto również dodać, że mieszkanie, w którym znalazła się tak ogromna liczba robaków znajduje się na półwyspie York w południowej Australii.

Nagrania zyskały ogromną popularność w sieci. Szczególnie to, na którym widać gołe stopy w łazience. Tego TikToka odtworzono ponad 16 mln razy. Pod nagranie pojawiła się masa komentarzy. Internauci nie kryją swojego obrzydzenia jak i zaniepokojenia.

Przerażające nagrania możecie zobaczyć poniżej:

 

@generationxerMillipede invasion at our holiday rental. Tho, to be fair, the owners built on the millipedes’ home. #insects #insecttok #insecthaus #horror♬ Insect – Koper

@generationxerExplainer: Yes those millipedes are REAL 😱 and living their best lives ##australia

♬ Chopin Nocturne No. 2 Piano Mono – moshimo sound design

 

źródło: tiktok.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.