Gigantyczny pająk wielkości kota wtargnął do mieszkania [WIDEO]

pająk wielkości kota

Gigantyczny pająk wielkości kota wtargnął do mieszkania! Mianowicie, w sieci furorę robi niezwykłe nagranie, na którym widać potężnego osobnika. Wszystko zarejestrowano na karaibskiej wyspie Tobago. Sprawie dokładniej przyjrzał się portal o2.pl. Dociekliwi internauci starali się ustalić, z jakim gatunkiem pająka miał do czynienia nagrywający. Trzeba przyznać, że wykazał się on nie lada odwagą. Zwłaszcza, że – jak się okazuje – zarejestrowany na materiale osobnik może przejawiać agresywne zachowania. Jeżeli macie lęk przed wielkimi owadami, lepiej nie oglądajcie nagrania, które można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Gigantyczny pająk wielkości kota wtargnął do mieszkania. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Olbrzymie pająki to temat, który bardzo często elektryzuje internautów. Wszystko przez fakt, że stworzenia te budzą niezwykle mieszane odczucia. Wiele osób panicznie się ich boi, podczas gdy dla innych, hodowla i kolekcjonowanie rzadkich okazów to nie lada hobby. Istnieje też grupa osób, dla których pająki są po prostu obojętnie. Ale trudno przejść bez emocji obok okazu, który stał się hitem sieci. Mowa o potężnym pająku z karaibskiej wyspy Tobago, który postanowił wtargnąć do jednego z mieszkań. Osobnika nagrał pewien śmiałek, a swoim materiałem podzielił się w sieci. Film szybko zrobił wielką furorę na TikToku.

pająk wielkości kota

ZOBACZ TAKŻE: NOWE OBOSTRZENIA NA ŚWIĘTA JUŻ PEWNE! JASNA ZAPOWIEDŹ PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO, UCHYLIŁ RĄBKA TAJEMNICY. NIEOFICJALNIE WIADOMO, CO TYM RAZEM OGRANICZY RZĄD

Wielki pająk to „Myśliwy z Trynidadu”? Mieszkający na drzewach osobnik może osiągać potężne rozmiary i bywa agresywny

Internauci szybko postanowili „zdemaskować” giganta. Bardzo możliwe, że nagrywający miał do czynienia z tak zwanym „Myśliwym z Trynidadu” (portal o2.pl podaje, że chodzi o Psalmopoeus cambridgei).

Według kilku źródeł, pająki te przejawiają agresywne zachowania. W połączeniu z ich rozmiarami, robi to naprawdę niemałe wrażenie. Zwykle mieszkają na drzewach. W o2.pl czytamy, że ich pokarm stanowią głównie karaluchy, świerszcze i larwy mącznika. Materiał wideo, na którym widać potężnego pajęczaka, możecie zobaczyć poniżej.

źródło: o2.pl, TikTok

@noobmanbanton♬ original sound – Noobman

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.