Andrzej Duda z koronawirusem! W jakim stanie jest prezydent?

andrzej duda z koronawirusem

Andrzej Duda z koronawirusem! Sensacyjna wiadomość gruchnęła dziś nad ranem. Jako jedna z pierwszych, informację o zakażeniu prezydenta Andrzeja Dudy podała redakcja RMF24.pl. Wszystko na Twitterze potwierdził Błażej Spychalski, rzecznik głowy naszego państwa. Mianowicie, test na obecność koronawirusa u prezydenta przeprowadzono wczoraj. Od kogo mógł się zarazić? W jakim stanie jest aktualnie Andrzej Duda? Co z osobami, które miały z nim kontakt? Wśród nich jest między innymi Iga Świątek oraz nadzorujący budowę tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym!

Andrzej Duda z koronawirusem! W jakim stanie jest prezydent Polski?

A więc stało się! Zakażony koronawirusem jest prezydent naszego kraju, Andrzej Duda. O sensacyjnej informacji już nad ranem informowali dziennikarze RMF24.pl, a wszystko w portalu Twitter potwierdził rzecznik głowy państwa, Błażej Spychalski.

Pozytywny wynik u prezydenta dało badanie, które przeprowadzono wczoraj. Jak donoszą krajowe media, Andrzej Duda miał wczoraj bardzo aktywny dzień i widział się z wieloma osobami. Mówi się, że wszystkie z nich czeka kwarantanna.

Jak przekonują osoby z otoczenia Andrzeja Dudy, jego ogólny stan jest dobry. Według nieoficjalnych ustaleń RMF, prezydent nie ma żadnych poważniejszych objawów.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE OBOSTRZENIA JUŻ ZNANE – W ŻYCIE WCHODZĄ OD DZIŚ! ZOBACZ LISTĘ! RZĄD PRZEKONUJE – „TO BĘDZIE KRYTYCZNY TYDZIEŃ”. ZOSTAŃCIE W DOMACH, DBAJCIE O SIEBIE I SWOICH BLISKICH!

Andrzej Duda w piątek miał kontakt z wieloma osobami, to był pracowity dzień prezydenta. Co dalej z budową tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym? Prezydent wczoraj nadzorował prace

Jak się okazuje, po potwierdzeniu zakażenia u Andrzeja Dudy, wiele osób może trafić na kwarantannę. Wszystko przez to, że w piątek głowa państwa była bardzo aktywna – doszło wtedy do wielu spotkań. Jak donosi RMF24.pl, Andrzej Duda odwiedził między innymi budowę tymczasowego szpitala na Stadionie Narodowym, gdzie miał kontakt z osobami nadzorującymi postępy prac. Prawdopodobnie czeka je teraz kwarantanna.

To samo tyczy się polskiej tenisistki Igi Świątek, z którą Andrzej Duda miał się wczoraj spotkać.

Od kogo mógł zarazić się prezydent? Wiele wskazuje na to, że wirusa złapał od jednego z funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa, jednakże nie zostało to w żaden sposób potwierdzone.

źródło: RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.