Andrzej Duda opublikował nagranie – opowiada o zakażeniu, przeprasza ludzi [WIDEO]

andrzej duda opublikował nagranie

Andrzej Duda opublikował nagranie! Na nim opowiada o zakażeniu, które właśnie przechodzi. Przypomnijmy – dziś nad ranem gruchnęła wiadomość o tym, że prezydent naszego kraju ma potwierdzony wynik na obecność koronawirusa. W krótkim materiale, Andrzej Duda przeprasza wszystkich, którzy teraz narażeni są na procedury kwarantanny. Jak sam przyznaje – on sam, wraz z małżonką poddał się już izolacji. Jaki jest aktualny stan zdrowia prezydenta? Zobacz apel Andrzeja Dudy!

Andrzej Duda opublikował nagranie – przeprasza ludzi, których naraził na procedury kwarantanny

Nie milkną echa zakażenia koronawirusem prezydenta naszego kraju, Andrzeja Dudy. Sensacyjną informację do mediów podano dziś nad ranem. Teraz z kolei odkrywane stopniowo są wszystkie niewiadome związane z całą sytuacją. Przypomnijmy poranny wpis Błażeja Spychalskiego z serwisu Twitter:

Natychmiast po obwieszczeniu tejże informacji, ruszyła lawina spekulacji. Zaczęto zastanawiać się gdzie i od kogo mógł zarazić się prezydent. Dodatkowo poruszono temat osób, z którymi Andrzej Duda miał wczoraj kontakt.

Na oświadczenie samego zainteresowanego nie należało długo czekać. W sieci pojawiło się krótkie wideo autorstwa samego prezydenta. Co można się z niego dowiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: ANDRZEJ DUDA ZAKAŻONY KORONAWIRUSEM! MIAŁ KONTAK MIĘDZY INNYMI Z IGĄ ŚWIĄTEK I OSOBAMI ODPOWIEDZIALNYMI I NADZORUJĄCYMI BUDOWĘ TYMCZASOWEGO SZPITALA NA STADIONIE NARODOWYM!

„Czuję się dobrze i najbliższe dni spędzę w samoizolacji, będę pracował zdalnie, nie ma z tym żadnego problemu, jestem w pełni sił, mam nadzieję, że tak pozostanie.”

Nagranie, o którym mowa, pojawiło się w portalu Twitter na oficjalnym profilu prezydenta Andrzeja Dudy. Wszystko można zobaczyć poniżej:

W materiale można usłyszeć między innymi to, że Andrzej Duda przeprasza wszystkie osoby, która są teraz narażone na procedury związane z kwarantanną. Padają także następujące słowa:

Czuję się dobrze i najbliższe dni, kiedy będę w samoizolacji razem z żoną zresztą, będę oczywiście pracował zdalnie. Nie ma z tym żadnego problemu, jestem w pełni sił, mam nadzieję, że tak pozostanie.

źródło: Twitter, RMF24.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.