Andrzej Duda spotka się Polakiem, który walczył z terrorystą w Londynie?

Andrzej Duda spotka się

Andrzej Duda spotka się z Polakiem, który walczył z terrorystą w Londynie? Okazuje się, że kancelaria polskiego prezydenta zabiega o takowe spotkanie. Przeciwna wszystkiemu jest jednak strona brytyjska – a wszystko ze względu na bezpieczeństwo mężczyzny, który wczoraj opuścił szpital. Pojawiają się także doniesienia, że za bohaterski czyn mężczyzna może zostać odznaczony specjalnym orderem.

Andrzej Duda spotka się z Polakiem, który walczył z terrorystą w Londynie?

Temat ataku na London Bridge nadal aktualny. Po raz kolejny mówię się o nim w kontekście Polaka, który zamachowca miał powstrzymywać za pomocą ogromnego kła narwala. Co ciekawe, brytyjskie media nieco sprostowały całą szeroko opisywaną przez polskie portale sprawę. Według nich, Polak kłem narwala walczył wcześniej, natomiast na nagraniu które obiegło sieć, w posiadaniu kła jest już inny mężczyzna. Nie zmienia to jednak faktu, że Pan Łukasz wykazał się godną podziwu postawą i właśnie dlatego spotkać się z nim pragnie prezydent RP, Andrzej Duda. W opozycji do tego pomysłu stają jednak brytyjskie służby – w obawie przed bezpieczeństwem bohatera. Dba się tam bowiem o to, aby jego wizerunek nie został ujawniony.

ZOBACZ TAKŻE: SZOK W PRZEDSZKOLU W ŁODZI! OPIEKUNKA RZUCIŁA DZIECKIEM – WSZYSTKO NA OCZACH OJCA CHŁOPCA, KTÓRY W DODATKU NAGRAŁ CAŁE ZAJŚCIE. ZOBACZ WIDEO!

Pan Łukasz może zostać odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę

Poza możliwym spotkaniem z prezydentem kraju, 38-latka pracującego w Londynie może spotkać jeszcze jeden zaszczyt. Mianowicie, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro prawdopodobnie zwróci się z wnioskiem o odznaczenie Pana Łukasza Medalem za Ofiarność i Odwagę. O tych rewelacjach poinformował za pomocą Twittera rzecznik Solidarnej Polski.

źródło zdjęcia: twoje-podhale.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.