Lidl wprowadza do sprzedaży retro konsole

Lidl wprowadza

Lidl 9 grudnia wprowadza do sprzedaży dwie retro konsole – SEGA Drive Mini oraz małego Atari 2600. Sprzęt ma kosztować 299 złotych. Obie konsole są przystosowane do współczesnych telewizorów i mają wejścia HDMI, co więcej na każdej z nich są fabrycznie preinstalowane dziesiątki gier.

Powrót do przełomu lat 70. i 80.

W dzisiejszych czasach przodują konsole firm takich jak Sony, Microsoft i Nintendo. Warto dodać, że w przyszłym roku ma pojawić się premiera urządzeń dziewiątej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xbox Scarlett.

Lidl 9 grudnia wprowadza do sprzedaży dwie konsole – SEGA Drive Mini oraz Atari 2600. Pochodzą one z przełomu lat 70. i 80. To doskonała szansa dla osób wychowujących się w tych latach, aby powrócić do czasów młodości. Sprzęt ma kosztować 299 złotych. 

ZOBACZ TAKŻE: LIDL WPROWADZA CIEKAWE OZNACZENIE WARZYW – BEZ UŻYCIA PLASTIKU 

Sonic the Hedgehog, Earthworm Jim, Street Fighter II, Virtua Fighter 2 i wiele innych

W Lidlu 9 grudnia do sprzedaży trafią odświeżone retro wersje konsoli, które rządziły 40 lat temu. Za 299 złotych będzie można nabyć SEGA Mini Drive z preinstalowanymi 40 grami oraz dwoma padami. Co ważne, konsole są przystosowane do współczesnych telewizorów i mają wejścia HDMI. Wystarczy wyjąć konsolę, podłączyć do telewizora i już można cieszyć się takimi grami jak Sonic the Hedgehog, Earthworm Jim, Street Fighter II czy Virtua Fighter 2.

Sprzęt miał swoją premierę zaledwie kilka tygodni temu, a więc za niecałe 300 złotych, można nabyć „najnowszą” konsolę dostępną na rynku. Tyle samo ma kosztować również Atari 2600 Mini. W tym przypadku zamiast padów będą dwa joysticki, ponieważ jest to nieco młodszy model konsoli. W tą wersję wgrane jest aż 110 gier.

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.