Przedszkolanka rzuca dzieckiem – w sieci pojawiło się nagranie z Łodzi [WIDEO]

przedszkolanka rzuca dzieckiem

Przedszkolanka rzuca dzieckiem – w sieci pojawiło się nagranie przedstawiające bulwersującą sytuację z przedszkola w Łodzi. Wszystko nagrał ojciec dziecka, który wcześniej nabrał podejrzeń, że w placówce może dziać się coś złego. Choć wideo pokazał dyrekcji i innym organom państwa – dopiero umieszczenie materiału w mediach społecznościowych sprawiło, że wobec kobiety podjęto zdecydowane kroki. Wideo można zobaczyć poniżej.

Przedszkolanka rzuca dzieckiem – skandal w jednym z łódzkich przedszkoli

W ostatnich dniach, w sieci rekordy popularności bije nagranie które udostępnił w swoim mediach społecznościowych Pan Damian Zynger. Widać na nim, jak przedszkolanka nieodpowiednio traktuje jego 3-letniego syna. Chłopiec już wcześniej miał wyrażać niechęć w stosunku do przedszkola, a nawet moczyć się w nocy. Wzbudziło to podejrzenia Pana Damiana, który pewnego razu ukrył się i nagrywał co dzieje się w sali placówki do której uczęszcza jego dziecko. To co zastał, przeszło jego najśmielsze oczekiwania.

ZOBACZ TAKŻE: JAROSŁAW KACZYŃSKI PRZESZEDŁ OPERACJĘ! WIADOMO W JAKIM JEST STANIE I O CO CHODZIŁO

Kobieta zwolniona z pracy. Zobacz nagranie!

Na nagraniu które trwa około 30 sekund, widać sytuację, w którym przedszkolanka najpierw siłą zaciąga chłopca do stolika, a gdy ten stara się wybiec z gabinetu – kobieta wrzuca go do niego ponownie. To przelało czarę goryczy, a ojciec 3-latka ruszył na jego ratunek. Wtedy też wideo się urywa.

Gdy sytuacja osiągnęła rozgłos, kobietę którą widać na filmie zwolniono. Podobno w zawodzie miała pracować nawet kilkanaście lat. Z kolei druga przedszkolanka, która siedzi przy biurku i nie reaguje – odpowie przed komisją dyscyplinarną.

źródło zdjęcia: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.