Adolf Hitler wygrał wybory w Namibii! Mówią o tym media na całym świecie!

Adolf Hitler wygrał wybory

Adolf Hitler wygrał wybory do lokalnej rady miejskiej w Namibii, która jest byłą niemiecką kolonią. Polityk został zapytany przez niemiecki magazyn o swoje imię i jak się okazuje, jako dziecko nie miał pojęcia, że nadane mu imię może wywołać takie zamieszanie w jego późniejszym życiu! Zobaczcie!

Adolf Hitler, a tak naprawdę Adolf Hitler Uunona pochodzi z północnej Namibii, gdzie w zeszłym tygodniu wygrał lokalne wybory do rady w regionie Oshana. Nie da się ukryć, że swoim imieniem i nazwiskiem wzbudził zainteresowanie mediów. Dziennikarze niejednokrotnie pytali go o nadane mu imię. Jak przyznał, o zbrodniach Hitlera i nazistów dowiedział się po wielu latach. Jeszcze jakiś czas temu nie zdawał sobie sprawy, jakie piętno będzie na nim ciążyć. Dodajmy, że Namibia to jedna z największych byłych niemieckich kolonii.

Adolf Hitler wygrał wybory w Namibii!

Polityk, który nosi imię największego zbrodniarza w dziejach historii, dopiero jako nastolatek zorientował się, dlaczego wywołuje wokół siebie tyle zamieszania. Uunona w wywiadzie dla niemieckiego dziennika Bild wyjaśnił, że nic go nie łączy z przywódcą III rzeczy, a ojciec, który nadał mu to imię, prawdopodobnie nie zdawał sobie sprawy, kim tak naprawdę był Hitler:

Prawdopodobnie nie rozumiał on, co sobą reprezentował Adolf Hitler. Gdy byłem dzieckiem, to było dla mnie zupełnie normalne imię. Dopiero kiedy dorosłem, zdałem sobie sprawę, że ten człowiek chciał podporządkować sobie cały świat

Polityk dodał, że nie podziela wizji niemieckiego przywódcy, który doprowadził do śmierci milionów ludzi. Wyznał również, że nie ma zamiaru zmieniać swojego imienia, bo tak zwracają się do niego wyborcy oraz jego żona. Dodał również, że w życiu nie raz spotkał się ze skrajnymi reakcjami ludzi, kiedy się przedstawiał. Uunona w swoim okręgu zdobył 85% głosów mieszkańców, a wywiad dla magazynu Bild podsumował słowami:

To, że mam tak na imię, wcale nie oznacza, że chcę podbić Oshanę. Nie dążę do dominacji nad światem

Adolf Hitler Uunona w swoim kraju został wybrany z ramienia partii, która w przeszłości zwalczała kolonializm i rządy białych posiadaczy ziemskich. Dodajmy, że to właśnie do Namibii uciekały niemieckie rodziny po rozpadzie III rzeczy. To właśnie tam 80% białych ludzi pochodzi z Niemiec. Nie da się ukryć, że w całym kraju wyraźnie widać pozostałości po kolonializmie, chociażby po nazwach tamtejszych miejscowości.

Zobaczcie również: Tajemniczy monolit zniknął z USA i pojawił się w Europie! Mówi o tym cały świat

Źródło: YouTube, O2.pl, Onet.pl, Twitter.