Absolutny przełom w sprawie zaginięcia Madeleine McCann – znany oficjalny podejrzany!

Madeleine McCann

Sprawą zaginięcia Madeleine McCann żył cały świat od blisko 15 lat. W ostatnich tygodniach poinformowano o zbliżającym się końcu śledztwa. Tuż przed jego zakończeniem opublikowano zaskakujące informacje!

Przełom w sprawie zaginięcia Madeleine McCann

Zaginięcie Madeleine McCann to jedna z najbardziej tajemniczych zagadek kryminalnych ostatnich dekad. Sprawą od lat interesują się media z całego świata, a po dziś dzień nie odnaleziono dziewczynki ani jej ciała.

Dokładnie 3 maja 2007 roku zaginęła najstarsza córka Kate i Gerry’ego McCann. Według portugalskiego prawa po 15 latach śledztwo zostaje zakończone. Ponadto całkowity koszt badania sprawy wyniósł około 13 mln funtów, a 31 marca zakończyło się finansowanie operacji.

ZOBACZ TAKŻE: 11-LATKA WYRWAŁA SIĘ Z RĄK PORYWACZA – WSTRZĄSAJĄCE NAGRANIE [WIDEO]

Niedługo później w mediach pojawiła się informacja o doprowadzeniu sprawy do końca. Tuż przed jej zamknięciem, dokładnie 21 kwietnia poinformowano o przełomie. Portugalska prokuratura przekazała, że silne dowody sprawiły, że trafiono na oficjalnego podejrzanego w sprawie. Nie podano jednak jego tożsamości.

Warto wspomnieć, że niemiecka policja twierdzi, iż za zbrodnię odpowiedzialny jest Christian B. – pedofil odbywający karę w niemieckim więzieniu. Zaznaczono, że mają na to „konkretne dowody”.

Możliwe scenariusze zaginięcia Madeleine McCann

Na przełomie prawie 15 lat pojawiło się wiele teorii dotyczących zaginięcia dziewczynki. Jednymi z hipotez jest uprowadzenie dziewczynki przez szajkę pedofili. Warto wspomnieć, że w 2012 roku pedofil Raymond Hewlett wyznał przed śmiercią, że Maddie może znajdować się w Rosji lub na Ukrainie. Pojawiały się również przesłanki, że dziewczynka miała zginąć w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a rodzice upozorowali jej zaginięcie, by nie zostać pociągniętym do odpowiedzialności.

 

źródło: News Australia, Twitter

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.