30 tysięcy litrów prosecco na straty. Awaria silosu [WIDEO]

30 tysięcy litrów

30 tysięcy litrów prosecco na straty – czy wyobrażacie sobie większą, alkoholową tragedią dla miłośników tego trunku? Niedawno bardzo głośno było o tragicznym w skutkach pożarze w magazynie Jim Beam. Tam nie dość, że zmarnowało się 45 tysięcy beczek ze znanym alkoholem, to skażeniu uległo środowisko. Sytuacja we Włoszech nie miała tak bardzo tragicznego finału, jednak masa prosecco i tak poszła na straty. Zobacz nagranie!

30 tysięcy litrów prosecco na straty

Cała sytuacja z awarią zbiornika z musującym białym winem, miała miejsce we Włoszech niespełna rok temu. Wspomnienia odżyły, gdy niedawno media skupione były na walce z żywiołem, jaki trawił magazyn Jim Beam. Tam jednak, poza ogromnymi stratami uwielbianego przez wielu trunku, konsekwencje były o wiele poważniejsze. Burbon dostał się bowiem do rzeki, przez co spowodował śmierć wielu wodnych stworzeń. Więcej o tamtej sytuacji można przeczytać klikając w TEN LINK.

Wideo z awarią wielkiego silosu, podczas którego zmarnowało się 30 tysięcy litrów prosecco, można zobaczyć poniżej:

Internauci przeżyli prawdziwą tragedię

Prosecco na całym świecie ma niezliczoną ilość fanów. Tym większa była ich rozpacz, gdy w sieci ukazało się nagranie ukazujące, jak tysiące litrów popularnego alkoholu, po prostu się marnują. 

Całe zajście miało miejsce w miejscowości Conegliano w prowincji Treviso. Obszar ten nazywany jest także Wenecją Euganejską. Mówi się o nim, że właśnie stąd wywodzi się najbardziej cenione na świecie wino. 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.