Jordyn Woods: kim jest przyjaciółka Kylie Jenner? [INSTAGRAM]

Dzięki programowi Z kamerą u Kardashianów, widzowie mogli poznać kolejną z przyjaciółek Kylie Jenner. Jeśli chcecie dowiedzieć się kim jest Jordyn Woods, która niewątpliwie potrafi zrobić nie lada zamieszanie wokół swojej osoby to artykuł dla Was!

Jordyn Woods – kto to?

Dziewczyna urodziła się 23 września 1997 roku w Los Angeles. Jej rodzina od zawsze utrzymywała kontakt ze znanymi osobami w świecie show-biznesu. Jednakże to dzięki znajomości z gwiazdami programu telewizyjnego – Kardashianami – stało się o niej naprawdę głośno. Liczne afery i kłótnie sprawiają tylko, że przybywa osób zainteresowanych jej życiem.

 

Jordyn Woods i Tristan Thompson

Zamieszanie wokół gwiazdki zaczęło się od podejrzeń na temat jej romansu z Tristanem Thompsonem. Był to partner i ojciec dziecka Khloe Kardashian. Ona sama wyznała, że między nimi nie było żadnego uczucia, jedynie doszło do pocałunku. Do całej kłótni oliwy do ognia dolał Jeffree Star, który powiedział, że o ich spotkaniach wiedziało liczne grono osób. Co ciekawe w obronie Woods stanęła jej była przyjaciółka Kylie Jenner. Po awanturze borykała się z wyrzutami sumienia i chciała porozmawiać z Woods oraz na spokojnie wyjaśnić całą sytuację.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)

Jordyn Woods i Jaden Smith

W sieci zaciekawienie wzbudziły zdjęcia, na których ta dwójka znajduje się w wannie. Co prawda pochodzą one z ich dzieciństwa, ale plotek na ich temat nie brakowało. Wpis, który im towarzyszy wyjaśnia, że znają się od zawsze i było to wspomnienie przywołane z okazji 21. urodzin chłopaka. Dziewczyna podkreśliła, że bardzo ceni sobie jego przyjaźni i odgrywa on ważną rolę w jej życiu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jordyn Woods Instagram

Jeśli chcecie dowiedzieć się, kim jest Jordyn Woods polecamy sprawdzenie jej konta na Instagramie. Bez problemu znajdziecie go pod nazwą @jordynwoods. Liczba osób, które śledzą losy młodej gwiazdy jest naprawdę duża! Mianowicie wynosi aż 10,2 miliona użytkowników! Jeśli jesteście ciekawi, jak dalej potoczą się jej losy z rodziną Kardashianów koniecznie dołączcie do nich!