25-latka może od tego umrzeć, ale nie przestaje powiększać ust. Tak obecnie wygląda [FOTO]

25-latka może od tego umrzeć

25-latka może od tego umrzeć, ale nadal nie przestaje powiększać ust. W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia kobiety, a także jej wypowiedzi. Pochodząca z Bułgarii Andrea Iwanowa lekceważy ostrzeżenia lekarzy i nadal modyfikuje swoje ciało. Może się to jednak skończyć naprawdę tragicznie. Jej wargi uznawane są za jedne z największych na świecie. Szczegóły, wypowiedzi kobiety oraz jej zdjęcia – wszystko znajdziecie poniżej.

25-latka może od tego umrzeć, ale nie przestaje powiększać ust. Tak obecnie wygląda [FOTO]

Andrea Iwanowa to jedna z najpopularniejszych kobiet w Bułgarii, ale sławę zaczyna zyskiwać również ca całym globie. Wszystko przez jej wygląd – 25-latka jest bowiem uzależniona od powiększania ust. Choć z pewnością twarz Andrei nie trafi we wszystkie gusta, trzeba przyznać, że kobieta wyróżnia się w tłumie. Problem polega jednak na tym, że kolejne zabiegi powiększania ust stają się niebezpieczne dla jej życia, o czym ostrzegają lekarze. Bułgarka niestety nic sobie z tego nie robi i zapowiada kolejne modyfikacje. Jak czytamy w o2.pl, usta kobiety wypełniane były już 32 razy.

Niedawno Andrea Iwanowa rozpoczęła serię zabiegów wstrzykiwania wypełniaczy w podbródek. Wszystko po to, aby ten stał się wydłużony i odpowiednio spiczasty. 25-latka ostatnio rozmawiała z dziennikarzami Daily Mirror, gdzie mówiła:

W zeszłym miesiącu były moje urodziny i świętowałam z wypełniaczami szczęki. Jestem zdeterminowana, aby zrobić więcej, ponieważ muszę wydłużyć i wyostrzyć podbródek.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

ZOBACZ TAKŻE: Kibice nie wezmą tego na mundial do Kataru! „Więzienie i 2750 dolarów kary”

„Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale to mnie nie powstrzyma”

Lekarze z niepokojem patrzą na kolejne poczynania kobiety i ostrzegają, że wszystko może skończyć się naprawdę tragicznie. Już niewiele brakuje do tego, aby usta 25-latki całkowicie zasłoniły jej dziurki w nosie. Ta jednak nic sobie z tego nie robi i mówi wprost:

Lekarze mówią, że mogę umrzeć, ale to mnie nie powstrzyma.

Po czym dodaje:

Lekarz powiedział, że uważa, że ​​znowu przesadziłam z wypełniaczami na brodzie. Było zbyt wiele zastrzyków, a będzie ich więcej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Andrea Ivanova (@andrea88476)

źródło: o2.pl, Instagram; foto: Instagram – andrea88476

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.