240-kilogramowy bloger vs kobieta na gali MMA w Rosji! Zobacz walkę! [WIDEO]

240-kilogramowy bloger vs kobieta na gali w Rosji! Jeśli wydaje się wam, że to co serwuje nasze rodzime FAME MMA jest szalone i widowiskowe – Rosjanie pokazali nam miejsce w szeregu. Na jednej z tamtejszych gal MMA, do walki stanął potężny, 240-kilograowy bloger Grigorij Czystjakow oraz zawodniczka MMA Darina Madziuk. Gdyby tego było mało, pojedynek miał niebywale zaskakujący przebieg. Poniżej możecie obejrzeć to damsko-męskie, jedyne w swoim rodzaju starcie!

240-kilogramowy bloger vs kobieta na gali w Rosji! FAME MMA może się uczyć – walka przyciągnęła potężną widownię

Sportowa rywalizacja pomiędzy mężczyznami a kobietami – według wielu – nie ma najmniejszego sensu. Zwłaszcza w sportach walki. Rosjanie odważyli się jednak poczynić niebywale odważny krok i zorganizowali walkę kobiety z mężczyzną w formule MMA. Jakby tego było mało – była to walka 240-kilogramowego blogera z prawdziwą zawodniczką mieszanych sztuk walk. A powiedzieć, że przedstawicielka płci pięknej była od swojego oponenta lżejsza, to jak nie powiedzieć nic.

Jesteście już nieco zszokowani? To jeszcze nic! Kolejną sensacją był przebieg i końcowy rezultat tego zdawałoby się nierównego starcia. Potężny 240-kilogramowy facet z impetem ruszył na swoją rywalkę i przyparł ją do siatki. Później nastąpił jednak nieoczekiwany zwrot akcji. Walka nie była długa – można obejrzeć ją poniżej (początek starcia od 1:21:30):

ZOBACZ TAKŻE: GRABARZ ZROBIŁ SOBIE ZDJĘCIE Z CIAŁEM MARADONY! POTĘŻNY SKANDAL W ARGENTYNIE, KONTROWERSYJNE FOTOGRAFIE ZALAŁY CAŁĄ SIEĆ

Zaskakujący przebieg i rezultat walki – mimo początkowych kłopotów, zawodniczka nieźle zlała swojego przeciwnika!

Sam początek pojedynku wskazywał na to, że potężny 240-kilogramowy bloger zrobi użytek ze swojej masy. Trudno bowiem było przypuszczać, że drobna przy swoim rywalu zawodniczka, będzie w stanie przeciwstawić się tak potężnej masie. Co jednak ciekawe – dzięki doświadczeniu przetrwała napór rywala, a gdy sędzia przeniósł walkę na środek oktagonu, Darina Madziuk przeprowadziła kapitalny atak, który znokautował wielkiego oponenta.

240-kilogramowy bloger

Dzieła zniszczenia kobieta dokończyła w parterze, gdzie niemiłosiernie obiła Grigorija Czystjakowa, a jej zwycięstwo stało się faktem.

Walka jest ochoczo komentowana w sieci – co wcale nie dziwi. Warto jednak dodać, że nie wszystkim spodobał się pomysł zestawiania kobiety oraz mężczyzny, jeśli chodzi o walkę w klatce. A jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie? Czy takie wydarzenia rzeczywiście są „nie na miejscu”?

240-kilogramowy bloger

źródło: o2.pl, YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.