10-letnia córka Popka prowadzi samochód – „Lecim na szczecin”! [WIDEO]

10-letnia córka popka prowadzi samochód

Popek opublikował na swoim Instagramie nagranie, które poruszyło internautów. Na filmie widać, jak 10-letnia córka Popka prowadzi samochód. W sieci rozpętała się burza, a użytkownicy Instagrama nie pozostawili na nim suchej nitki. Zobaczcie nagranie!

Popek – Król Albanii

Popek, a właściwie Paweł Ryszard Mikołajuw to znany muzyk, wokalista, raper, lider grupy Gang Albanii i zawodnik MMA wagi ciężkiej. Jest dosyć charakterystyczną i kontrowersyjną postacią, głównie z powodu wyglądu. Wiele tatuaży, również na oczach, oraz liczne skaryfikacje na twarzy budzą u niektórych skrajne emocje. Co więcej, Popka mogliśmy zobaczyć także w jednej z edycji programu Taniec z gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE: POPEK ZDRADZIŁ, ILE ZARABIA W KSW – KWOTA ROBI WRAŻENIE!

10-letnia córka Popka prowadzi samochód

Popek jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych, szczególnie jeśli chodzi o Instagram. To właśnie tam pojawiło się niezwykle kontrowersyjne nagranie. Widać na nim, jak córka Popka prowadzi Mercedesa!

To jedziemy w trasę, a tatuś odpoczywa – powiedział Popek.

Całe nagranie możecie zobaczyć poniżej:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Popek Monster (@popek_oficjalnie)

Pod postem Popka pojawiło się mnóstwo komentarzy, a spora część internautów niepochlebnie wypowiedziała się o Królu Albanii. Z kolei inni uznali go za przykładnego tatę.

głupota ludzka nie zna granic

Ojjj.. Niebezpieczne… Sama wsiądzie bez wiedzy taty… Kto jej pomoże wtedy….???

Trochę nierozsądnie, choć sam też dawniej tak z młodym po parkingu zasuwałem. Przy odrobinie pecha poduszka może dziecku zrobić masakrę – czytamy w komentarzach.

Warto wspomnieć, że to nie pierwszy raz, kiedy kontrowersyjne zachowanie Popka skupia się na jego dzieciach. Przypomnijmy, że artysta ma dwójkę dzieci: syna Borysa i córkę Julię. 2 lata temu głośno było o „żarcie”, na który zdecydował się Popek. Mianowicie włożył on papierosa do ust swojej córki, kiedy ta spała.

Ty palisz Julcia? hahaha tatuś cię nabrał kochanie. Daj buziaka. Kocham cię – powiedział do rozbudzonej i zdezorientowanej córki.

Wówczas sieci rozpętała się prawdziwa burza, a internauci w mocnych słowach skomentowali jego zachowanie.

 

A co Wy o tym myślicie?

źródło: Instagram Popek_oficjalnie

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.