Popek zdradza ile zarabiał w KSW. Niesamowita kwota robi wrażenie

popek zdradza ile zarabiał w ksw

Popek zdradza ile zarabiał w KSW! Niekwestionowana gwiazda tak zwanych freak fightów w Polsce, ujawniła potężne kwoty za występy na galach największej federacji w naszym kraju. Trzeba przyznać, że wypłaty jakie otrzymywał od włodarzy Popek robią wrażenie. Od niedawna popularna persona walczy także w federacji FAME MMA. Czy pieniądze w coraz śmielej rozwijającej się federacji są tak samo duże jak w KSW? 

Popek zdradza ile zarabiał w KSW! Niesamowita kwota robi ogromne wrażenie

Popek to niekwestionowana gwiazda wśród młodzieży. Popularny wokalista, poza swoją twórczością, zasłynął jednak także z występów w MMA. Stoczył 4 walki w federacji KSW oraz jedną w federacji FAME MMA. Jak dobrze wiadomo, w FAME MMA Popka z pewnością zobaczymy już w przyszłym roku.

Tym razem głośno jest jednak o zarobkach, na jakie Popek mógł liczyć właśnie we wspomnianym KSW. Gwoli ścisłości – na 4 stoczone walki w KSW, Paweł Mikołajuw (bo tak rzeczywiście nazywa się Popek) wygrał tylko raz. 27 maja 2017 roku, Popek na gali KSW w Warszawie pokonał Roberta Burneikę. Pozostałe walki nie układały się już po jego myśli. Zaczęło się od porażki z Mariuszem Pudzianowskim w 2016 roku, a później doszły przegrane z Tomaszem Oświecińskim oraz Erko Junem.

ZOBACZ TAKŻE: BETONOWY BLOK SPADŁ NA SAMOCHÓD! KIEROWCA OSZUKAŁ PRZEZNACZENIE! PORAŻAJĄCE NAGRANIE HITEM INTERNETU [WIDEO]

Zarobki Popka w KSW – milion złotych za jedną walkę? „Gdzieś w KSW za takie pieniądze walczyłem.

Ile jednak tak właściwie zarabiał Popek w KSW? Szczegóły dotyczące swoich zarobków w największej federacji w Polsce, Popek zdradził podczas wywiadu w podcaście The Greg Collins Show. O wszystkim informuje portal cgm.pl. Prowadzący zapytał swojego gościa, czy to prawda, że za jedną walkę zarabiał nawet milion złotych. Popek przyznał, że kwoty jakie otrzymywał od KSW za pojedynczy występ, rzeczywiście obracały się wokół tej kwoty, jednak nigdy jej nie przekroczyły.

Jego wypowiedź przytacza portal cgm.pl, my natomiast cytujemy ją poniżej:

Gdzieś w KSW za takie pieniądze walczyłem. Nie ponad, ale koło bańki za walkę. Nigdy nie przekroczyło to miliona, ale było tam raz 970 tysięcy. Ile jesteś wart, tyle dostaniesz pieniędzy.

W dalszej części rozmowy Popek poruszył także temat swoich zarobków w FAME MMA. Czy są one jednak większe, niżeli w KSW?

Tu chodziło o PPV. Z tego spływał hajs i jeżeli chcą oglądać twoją pociętą mordę to to wyjdzie w praniu czyli w PPV. Tak samo będzie tym razem. Czekam na wytyczne z FAME jak się sprzedała moja morda na tej gali. Czekam na mój procent.

źródło: cgm.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.