Znowu wygrywają! Polska pewnie ogrywa Rosję, maraton trwa

znowu wygrywają

Znowu wygrywają! Polska pewnie ograła Rosję w kolejnym meczu trwającego właśnie Pucharu Świata. Morderczy maraton meczów trwa w najlepsze. Biało-czerwoni po ograniu Sbornej plasują się na trzecim miejscu w 12-zespołowej tabeli. Jutro z samego rana podopieczni Vitala Heynena powalczą o kolejne punkty z Egiptem.

Znowu wygrywają! Polska pewnie ogrywa Rosję, maraton meczów trwa w najlepsze

Polacy nie zwalniają tempa w trwającym w Japonii Pucharze Świata. Maraton jedenastu spotkań już w ponad połowie za nimi – biało-czerwoni zagrali aż sześć meczów, z czego mianowicie jedynie raz przegrali. Tym razem w polu pokonanych zostawili Rosjan, z którymi mecze zawsze stoją na wysokim poziomie i są niezmiernie emocjonujące. Jednakże, wzorem kilku poprzednich meczów, pierwszy set należał do naszych rywali. Nasza drużyna narodowa na swoje normalne obroty wskoczyła dopiero w drugiej partii, jednakże z tonu nie spuściła do samego końca.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKIE PIŁKARSKI GORSZE OD BRAZYLII. CENNA LEKCJA W MECZU TOWARZYSKIM Z POTĘGĄ KOBIECEGO FUTBOLU

Jutro z samego rana starcie z Egiptem – czy będzie to tylko formalność?

Już jutro podopiecznych Vitala Heynena czeka kolejne starcie. Tym razem rywalem Polaków będzie Egipt, który w teorii nie powinien stanowić szczególnej przeszkody na drodze do zdobycia trzech punktów. Jednakże bardzo ważne jest zachowanie koncentracji, która będzie nieodzowna do bezproblemowego uporania się z tym nieco egzotycznym rywalem.

Pierwsze miejsce w tabeli z kompletem zwycięstw zajmują Brazylijczycy. Drugie miejsce to kadra Stanów Zjednoczonych, z którą biało-czerwoni niestety przegrali. Polska jest trzecia.

Polska 3:1 Rosja (25:27, 25:21, 25:18, 25:22)

źródło zdjęcia: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.