Typowe polskie pytanie – „zawsze szukacie problemów!” – trener siatkarzy w akcji

typowe polskie pytanie

Typowe polskie pytanie? Na to wygląda! Selekcjoner polskiej reprezentacji w siatkówce zauważył bardzo ciekawą rzecz, a wszystko podczas wywiadu. Dziennikarka została nieco zbita z tropu, jednakże charyzmatycznemu szkoleniowcowi trudno nie przyznać racji. Polacy w cuglach awansowali na Igrzyska Olimpijskie, a ich drużyna jest teraz bezsprzecznie najlepszą na świecie. Zobacz wywiad Vitala Heynena, który przejdzie do historii!

Typowe polskie pytanie – Vital Heynen nie owija w bawełnę [WIDEO]

Biało-czerwoni są siatkarką potęgą. Aktualnie drużyna narodowa prowadzona przez Belga – Vitala Heynena – na świecie nie ma sobie równych. Polacy wygrywają co się da, a jadąc na prestiżowe turnieje nawet drugim składem, potrafią pokonywać najlepszych i zdobywać nieoczekiwanie medale. Trener polskich siatkarzy ma do dyspozycji naprawdę wielu klasowych zawodników i z pewnością cierpi na kłopot bogactwa. Ale który szkoleniowiec nie chciałby właśnie z takowym sobie radzić? Do historii za to być może przejdzie poniższy wywiad, którego po awansie do Igrzysk Olimpijskich udzielił właśnie Vital Heynen:

„Zawsze szukacie problemów”

Trener Polaków słynie ze swojej przebojowości i unikalnego charakteru. Znany jest także z żywiołowych reakcji przy linii bocznej boiska. Nie inaczej było podczas wywiadu. Mianowicie, dał do zrozumienia, że pytanie jest źle sformułowane a on sam nie ma żadnych problemów. Zrobił to jednakże w sposób taki, że obok wywiadu trudno przejść obojętnie. Był jak zawsze impresywny, ale jednocześnie sympatyczny i wywołujący uśmiech na ustach.

Warto przypomnieć, że pod wodzą Vitala Heynena nasza drużyna narodowa obroniła tytuł Mistrzów Świata. Teraz wszyscy marzą o krążku na Igrzyskach Olimpijskich – najlepiej złotym. 

ZOBACZ TAKŻE: SKANDAL W ZAKOPANEM! RODZINA POBITA I WYRZUCONA Z PENSJONATU!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.