Piłkarz udostępnił swoją sekstaśmę. Przeprasza i obwinia alkohol

piłkarz udostępnił

Piłkarz udostępnił swoją sekstaśmę – teraz kaja się przed kibicami, przeprasza i zwala winę na alkohol. Kameruńczyk Clinton N’Jie niedawno został zawodnikiem Dynama Moskwa. W przeszłości występował jednak w innych, jeszcze poważniejszych klubach. Świętowanie przenosin do Rosji skończyło się dla niego ogromną wtopą. Jak sam twierdzi – przez pomyłkę udostępnił intymne nagranie, na którym występuje wraz z partnerką. „Kliknąłem w zły klawisz.”

Piłkarz udostępnił swoje intymne nagranie

Clinton N’Jie ma dopiero 25-lat, ale też kilka naprawdę dobrych zespołów w piłkarskim CV. Grał między innymi w Olympique Marsylia oraz Tottenham Hotspur. Co prawa zarówno ligi francuskiej, jak i ligi angielskiej nie zwojował, jednakże liczy, że dobre wrażenie zrobi na rosyjskich kibicach. Te okazało się być piorunujące, jednakże nie ze względu na jego boiskowe poczynania. Nowy zawodnik Dynama Moskwa w swoich social mediach opublikował bowiem intymne nagranie, gdzie występuje on oraz jego partnerka. Po pewnym czasie zorientował się jaki błąd popełnił i usunął zawartość z sieci. Wszystko tłumaczy… alkoholem.

Piłkarz za winowajcę sytuacji wskazuje alkohol

Po publikacji nagrania, przyszedł czas na tłumaczenia. Te są bardzo osobliwe i szczere. Kameruńczyk stwierdził, że wszystko było dziełem przypadku i… alkoholu. Miał przesadzić z jego ilością podczas świętowania podpisania kontraktu. Wtedy to zapragnął sprawdzić, co o jego przenosinach do Rosji piszą piłkarskie media. Zrobił to jednak na tyle nieudolnie, że w aplikacji Snapchat udostępnił swoje prywatne, intymne nagranie. Jakim cudem do tego doszło? To z pewnością wie już jedynie sam zainteresowany.

Świętowałem nowy kontrakt i musiałem za dużo wypić. Chciałem po prostu przeczytać newsy na swój temat, a użyłem złego przycisku, przepraszam.

Warto dodać, że N’Jie jest filarem swojej drużyny narodowej. Wystąpił tam w 26 meczach, strzelając 7 goli. To niezłe statystyki. Zawodnik ma nadzieję, że w także w Moskwie zasłynie z dobrej gry – a nie tylko z małego skandalu w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: MAKABRYCZNE ODKRYCIE W ARIZONIE, 10 TON LUDZKICH CIAŁ, KOŃCZYNY W WIADRACH

źródło zdjęcia: independent.co.uk

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.