Sandra Kubicka: wiek, partner, Instagram, choroba. Kim jest?

Sandra Kubicka to polska modelka, która robi wielką karierę za granicami kraju. Jest znana na całym świecie, a urody może pozazdrościć jej każda kobieta. Jesienią spróbuje swoich sił w Tańcu z gwiazdami. My już teraz przyjrzyjmy się jej bliżej!

Sandra Kubicka wiek

Modelka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi. Na co dzień jednak żyje w Stanach Zjednoczonych. Niedawno kupiła nowy dom, który naprawdę robi ogromne wrażenie. Jej przygoda ze światem mody zaczęła się, kiedy była dzieckiem. Wtedy jej mama namówiła ją do występu w konkursie piękności, gdzie zauważyli ją przedstawiciele agencji modowej. Od tamtej pory pracuje w tym zawodzie, a na swoim koncie ma współpracę z wieloma znanymi markami. Co więcej może pochwalić się również okładkami dla popularnych magazynów nie tylko polskich, ale także zagranicznych.

 

Sandra Kubicka partner

Po zerwanych zaręczynach z Cedriciem Gervaisem dziewczyna jest już w nowym, szczęśliwym związku. Mianowicie jej wybrankiem jest Kaio Alves Goncalves. To Brazylijczyk, który już wspólnie z modelką był w Polsce. Poznawał rodzinę i przyjaciół Sandry i przyznał, że bardzo podoba mu się w ojczyźnie ukochanej. Ich związek bardzo szybko nabierał tempa, ponieważ już po dwóch tygodniach znajomości zamieszkali ze sobą i od tamtej pory stali się niemal nierozłączni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Sandra Kubicka choroba

Modelka chętnie pokazuje, jak naprawdę wygląda jej życie i dzieli się swoimi emocjami z fanami. Jakiś czas temu wyznała, że zmaga się z chorobą policystycznych jajników. Właśnie z jej powodu przytyła kilkanaście kilo i ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji cery. Niewątpliwie w dzisiejszych czasach to naprawdę niecodzienne, że tak znana osoba nie wstydzi się pokazywać bez makijażu, a co więcej nie ukrywa własnych niedoskonałości.

 

 

Sandra Kubicka Instagram

Jej profil na Instagramie znajdziecie pod nazwą @sandrakubicka. Aktualnie obserwuje ją 530 tysięcy użytkowników. Swoim sposobem bycia zdobywa fanów na całym świecie. Bezsprzecznie wyjątkowa uroda to tylko urozmaicenie wspaniałej osobowości.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.