Zawsze warto – nowy serial Polsatu. Kiedy premiera? Kto w zagra?

Jak co roku jesienią czekają na telewidzów premiery nowych seriali. Tym razem Polsat produkcję pod tytułem Zawsze warto. Jeśli chcecie dowiedzieć się, kto wcieli się w główne role, kiedy będzie miała miejsce emisja pierwszego odcinka oraz kilku innych ciekawostek koniecznie zostańcie z nami!

Zawsze warto – o czym będzie ten serial?

W serialu poznamy trzy kobiety, które połączy jeden przypadkowy wieczór. Mimo, że są miedzy nimi liczne różnice, od wieku, sytuacji zawodowej, po sposób życia, staną się sobie naprawdę bliskie. Razem będą w stanie sprzeciwić się nieprzychylnemu losowi i spróbują nowego, lepszego życia.

 

Kim są główne bohaterki?

W serialową Martę, wykształconą prawniczkę, której życie z pozoru wydaje się ociekać luksusem, wcieli się Weronika Rosati. Kiedy zaczną się jej problemu, uświadomi sobie, że przez całe dotychczasowe życie było kłamstwem. Kolejną bohaterką – Dorotą – będzie Katarzyna Zielińska. Zagra ona dojrzałą kobietę z trójką dzieci, którą źle traktuje jej mąż. Będzie musiała stoczyć z nim walkę o wolność, a także własną godność. Ostatnia główna rola powierzona została Julii Wieniawie. Jej postać to Ada, najmłodsza z grupy. Z powodu problemów finansowych chce zarobić na życie w nieprzyzwoity sposób. Jako młoda matka oddała swoje dziecko do rodziny zastępczej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kto jeszcze zagra w Zawsze warto?

Oprócz trzech głównych bohaterek, zobaczymy tam więcej popularnych aktorów. Między innymi do obsady dołączyli Małgorzata Pieczyńska, Joanna Kuberska, Jacek Knap oraz Bartosz Obuchowicz. Wiadomo już, że cały pierwszy sezon producenci zaplanowali na 12 odcinków. Są przekonani, że debiut serialu będzie hitem tegorocznej ramówki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zawsze warto – piosenka ze zwiastunu

Internauci są również ciekawi jak brzmi tytuł piosenki ze zwiastunu. Specjalnie dla nich dowiedzieliśmy się, że wykonuje ją Kaśka Sochacka, a jej tytuł brzmi Trochę tu pusto.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czekamy z niecierpliwością na premierę serialu, która zapowiedziana jest na jesień 2019 roku!