Piłkarz Arsenalu przegonił nożowników gołymi pięściami! Zaatakowali Oezila [WIDEO]

Piłkarz Arsenalu przegonił nożowników gołymi pięściami! Zaskakujące nagranie obiegło sieć. Można na nim zobaczyć, jak grupa zamaskowanych napastników z nożami atakuje znanego piłkarza, Mesuta Oezila. Ich celem miała być kradzież jego luksusowego Mercedesa. Na szczęście, z niemieckim piłkarzem był jego klubowy kolega – Sead Kolasinac. Krewki Bośniak wykazał się odwagą i charakterem, stając oko w oko w agresorami. Udało mu się ich spłoszyć. Wideo podbija sieć, można zobaczyć je poniżej!

Piłkarz Arsenalu przegonił nożowników gołymi pięściami

Niesamowite nagranie obiegło Internet. Prezentuje ono piłkarza Arsenalu – Seada Kolasinaca, który w obronie kolegi z drużyny staje oko w oko z uzbrojonymi przestępcami. Mianowicie, defensor Kanonierów pokazał, że bronić potrafi nie tylko na boisku. Celem zamaskowanych mężczyzn, uzbrojonych w ostre narzędzia, miało być luksusowe auto, którym pod turecką restaurację podjechał wraz z Kolasinacem popularny niemiecki piłkarz, Mesut Oezil. Konkretniej rozchodziło się o Mercedesa klasy G. Wideo z zajścia można zobaczyć poniżej:

Kolasinac okrzyknięty został bohaterem

Sead Kolasinac okrzyknięty został bohaterem – wydaje się, że bardzo słusznie. Ryzykował bowiem być może nawet życie, jednak jego interwencja okazała się skuteczna. Zaprezentował odwagę, hart ducha i zdecydowanie a także refleks. Napastnicy z pewnością byli zdziwieni jego postawą. Być może właśnie zaskoczenie sprawiło, że postanowili się wycofać.

Na miejscu zdarzenia chwilę później pojawiła się policja. Szczegóły zajścia są w trakcie wyjaśniania, jednakże w stronę Kolasinaca, wyrazy szacunku i podziwu spływają dosłownie z całego świata. To się nazywa odwaga!

ZOBACZ TAKŻE: JUSTYNA ŻYŁA VS POLICJA! 

źródło zdjęcia: sports.ndtv.com

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.