Maria Dębska: wiek, filmy, Instagram, Marcin Bosak, ojciec

Maria Dębska ostatnio coraz częściej pojawia się w różnych produkcjach telewizyjnych i kinowych. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na jej temat – świetnie trafiliście! Zebraliśmy wszystkie informacje o tej aktorce i z chęcią się z Wami nimi podzielimy.

Maria Dębska wiek

Aktorka urodziła się 22 maja 1991 roku w Warszawie. Szkołę aktorską ukończyła jednak w Łodzi. Uczyła się także gry na fortepianie. Można pokusić się o stwierdzenie, że talent muzyczny ma we krwi. Jej ojcem jest Krzesimir Dębski – dyrygent i wybitny kompozytor. Jej barat Radzimir również zajmuje się muzyką.

 

Maria Dębska filmy

Już nauki w szkole aktorskiej wyróżniała się na tle innych. Zdobyła nawet kilka cennych nagród. Swój debiut na deskach teatru miała w spektaklu Ripley pod ziemią. Oprócz tego widzowie mieli przyjemność zobaczyć ją w filmach takich jak Demon, Mój córki krowy i Cicha noc. Serca widzów skradła poprzez grę w serialach. Najbardziej spodobała im się w hicie Polsatu – W rytmie serca oraz w Barwach szczęścia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maria Dębska (@marysiadebska)

Maria Dębska i Marcin Bosak

Aktualnie kobieta związana jest z kolegą po fachu – Marcinem Bosakiem. Zgodnie przyznają, że łączy ich szczere uczucie. Co więcej planują już podobno wspólna przyszłość. Jednakże niechętnie wypowiadają się na temat swojego związku. Wypytywani przez dziennikarzy, nie chcą zagłębiać się w szczegóły i ucinają ten temat. Poznali się na próbach do spektaklu w którym grali główne role. Jak widać połączyło ich to na dobre.

Maria Dębska Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @marysiadebska. Na chwilę obecną obserwuje ją ponad 33 tysiące internautów. Dodaje tam zdjęcia z produkcji nad którymi aktualnie pracuje, ale także te bardziej prywatne. Po jej relacjach można wywnioskować, że lubi podróżować i spędzać czas ze swoim psem. A efekty sesji zdjęciowych, które również tam zamieszcza są urzekające!