Policja odpowiada Justynie Żyle! „Syn wstydziłby się, gdybym pracowała w policji”

policja odpowiada

Policja odpowiada Justynie Żyle. O kobiecie po raz kolejny jest głośno, a wszystko za sprawą jej nagiej sesji z magazynie Playboy. W jednym z wywiadów, gdzie odpowiadała na pytania dotyczące odważnego występu na łamach popularnego magazynu, wbiła malutką szpilkę w stronę policji. Reakcja mediów społecznościowych stróżów prawa była natychmiastowa. Internauci po raz kolejny kpią z byłej partnerki znanego polskiego skoczka narciarskiego, Piotra Żyły.

Policja odpowiada Justynie Żyle

Justyna Żyła staje się coraz popularniejsza. Nie do końca wiąże się to jednak z ociepleniem jej wizerunku w mediach. Była partnerka popularnego polskiego skoczka znowu dała o sobie znać. Jej słowa natomiast nie przeszły bez echa – zainteresowała się nimi policja. Wszystko przez to, że właśnie w stronę policji, w jednym z wywiadów, kobieta posłała nieprzychylne słowa. Początkiem całego konfliktu była jednak naga sesja Justyny Żyły w Playboyu. W licznych wywiadach opowiadała później ona o wszystkich aspektach związanych z danym przedsięwzięciem. Burzę wywołały jej słowa na łamach dwutygodnika Viva. Poruszono tam temat wstydu, z jakim mogli mierzyć się jej najbliższe osoby w związku z rozbieraną sesją. Odpowiedziała na to następująco, a słowa te wywołały burzę w sieci:

Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji.

Odpowiedź policji była natychmiastowa

Profil polskiej policji w portalu Facebook słynie z tego, że jest prowadzony w bardzo interesujący sposób. Osoba odpowiedzialne za tamtejsze media społecznościowe nie unika drażliwych tematów, czemu bardzo przychylni są internauci. Profil zareagował również na przykre słowa Justyny Żyły, skierowane w ich stronę. Policjanci wszystko skwitowali następującymi słowami:

Pani Justyno, serdecznie zapraszamy do nas z synem. Warto zobaczyć, jak dzieci żartują i uśmiechają się do policjantów (kilka zdjęć poniżej). Może lepiej, niż Pani to robiła, wytłumaczymy mu, że jak będzie na przykład potrzebował szybkiej pomocy to może o nią poprosić każdego policjanta, zatrzymać radiowóz czy zadzwonić pod nr 997.

Reakcja ta bardzo spodobała się publice. Wpis jest bardzo popularny, zgromadził wiele reakcji, komentarzy i udostępnień. Można zobaczyć go poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: OLBRZYMI SKORPION W ŁODZI! 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.