Kibic w koszulce Messiego usiadł w sektorze Realu. „To musiało się tak skończyć”

kibic w koszulce messiego

Kibic w koszulce Messiego usiadł w sektorze zajmowanym przez fanów Realu Madryt. Ich reakcja była natychmiastowa i bardzo impulsywna. Dodatkowo, miłośnik popularnej Dumy Katalonii wydawał się podkręcać temperaturę i prowokować osoby, które tego dnia na stadionie miały wspierać Królewskich. Odwaga czy głupota? Zobaczcie nagranie!

Kibic w koszulce Messiego usiadł w sektorze Realu

O tym, że fani Barcelony oraz Realu nie pałają do siebie sympatią (co jest i tak delikatnie powiedziane), wie z pewnością każdy kibic piłki nożnej. Ich rywalizacja odbywa się na dosłownie każdym kroku, a obie drużyny swoich kibiców mają w niemal w każdym zakątku świata. Często jest to przyczyną konfliktów. Na odważny manewr zdecydował się jeden z kibiców Barcy. Ubrany w barwy swojej ukochanej drużyny, na mecz w którym Real mierzył się ze swoim innym odwiecznym rywalem – Atletico, usiadł w sektorze, który zajmowali sympatycy Królewskich. Efekty takiego działania można zobaczyć poniżej:

„To musiało się tak skończyć”

Jak łatwo się domyślić, oraz jak można zobaczyć na powyższym filmie – reakcja kibiców Realu nie mogła być inna. Benzyny do ognia dolewał także sam zainteresowany, który wyraźnie prowokował ludzi w białych koszulkach, wspierających madrycką drużynę. W jego stronę poleciały nie tylko obelgi, lecz także kubki z piwem. O mało nie doszło do rękoczynów. Pojawia się pytanie – czy fan Barcelony do sektora kibiców Realu trafił przypadkiem? Warto przypomnieć, że w meczu mierzyły się dwa madryckie zespoły, nie brała w nim natomiast udziału Blaugrana.

ZOBACZ TAKŻE: PIŁKARZ PRZYPADKIEM DO SIECI WSTAWIŁ INTYMNE NAGRANIE! TŁUMACZY TO ZBYT DUŻĄ ILOŚCIĄ WYPITEGO ALKOHOLU!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.