Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem! Znamy szczegóły szokującej decyzji

horror w inowrocławiu

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski! Szokująca wieść polskie media obiegła dziś – dosłownie przed momentem. O wszystkim za pomocą oficjalnych kanałów w mediach społecznościowych poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Na razie nie podaje się zbyt wielu szczegółów dotyczących zwolnienia. Na czwartek zaplanowano konferencję prasową z udziałem prezesa PZPN, Zbigniewa Bońka. Czy wtedy poznamy nazwisko nowego szkoleniowca? W sieci już pojawiają się propozycje potencjalnych kandydatów!

Jerzy Brzęczek nie jest już selekcjonerem piłkarskiej reprezentacji Polski! Szokująca decyzja na chwilę przed eliminacjami i Mistrzostwami Europy!

Ależ informacyjne bomba obiegła właśnie całe polskie media! Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej, Jerzy Brzęczek, właśnie stracił pracę! O wszystkim za pomocą mediów społecznościowych poinformował Polski Związek Piłki Nożnej.

Jak na razie oficjalne powody takowej decyzji nie są znane. W środowisku dziennikarzy sportowych jednak wrze. Wszystko wskazuje na to, że nie była to decyzja osobista trenera, a zwyczajne zwolnienie. Trudno w to jednak uwierzyć, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno prezes PZPN Zbigniew Boniek zdecydowanie bronił osobę Jerzego Brzęczka i odrzucał myśl o jego zwolnieniu.

ZOBACZ TAKŻE: BARDZO DOBRY MECZ PIŁKARZY RĘCZNYCH – POLSKA POKONUJE TUNEZJĘ NA INAUGURACJĘ MUNDIALU! EMOCJE DO SAMEGO KOŃCA, JEST SZANSA NA WYJŚCIE Z GRUPY!

Nieoficjalnie: Brzęczek mocno rozczarowany i zawiedziony. Twitter płonie, znamy więcej szczegółów

Momentalnie rozpoczęły się spekulacje dotyczące kulisów zwolnienia selekcjonera. O wszystkim na Twitterze pisze zawsze świetnie poinformowany dziennikarz, Krzysztof Stanowski:

Dziennikarz dodał jeszcze:

Wychodzi więc na to, że Zbigniewowi Bońkowi i ludziom w związku zwyczajnie skończyła się cierpliwość. Wielu zastanawia się jednak, dlaczego decyzja zapadła akurat teraz. Niebawem rozpoczniemy arcytrudne eliminacje do Mistrzostw Świata w 2022 roku, a już w czerwcu rusza Euro, na którym zagramy ze Słowacją, Hiszpanią oraz Szwecją. To właśnie za kadencji Jerzego Brzęczka udało się wywalczyć awans na Mistrzostwa Europy.

źródło: ŁNP, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.