Groźna choroba Jakuba Rzeźniczaka! Piłkarz w szpitalu

groźna choroba jakuba

Groźna choroba Jakuba Rzeźniczaka! Znany polski piłkarz wylądował w szpitalu – stwierdzono u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych. Zawodnik występujący na pozycji obrońcy, aktualnie reprezentuje barwy Wisły Płock, która jest liderem polskiej Ekstraklasy. Wszystko wskazuje na to, że czeka go przerwa od treningów i gry w piłkę. 

Groźna choroba Jakuba Rzeźniczaka! Piłkarz w szpitalu

Jakub Rzeźniczak w obecnym sezonie jest zawodnikiem Wisły Płock. Polski obrońca wraz ze swoim klubem pozytywnie zaskakują – po niezbyt udanym początku sezonu, Płocczanie są teraz na szczycie tabeli polskiej Ekstraklasy. Niestety, dziś w mediach pojawiła się szokująca na pierwszy rzut oka wiadomość. Mianowicie, klubowe media drużyny z Płocka poinformowały o groźnej chorobie Jakuba Rzeźniczaka. Popularny „Rzeźnik” w ostatnim czasie miał skarżyć się na uciążliwy ból głowy. W końcu trafił do szpitala, gdzie rozpoznano u niego wirusowe zapalenie opon mózgowych.

ZOBACZ TAKŻE: POLSKI LEKARZ, KTÓRY PRZECIWSTAWIAŁ SIĘ SZCZEPIONKOM, ZOSTAŁ ZAWIESZONY W PRAWACH DO WYKONYWANIA ZAWODU!

Rzeźniczak przebywa pod opieką specjalistów, czeka go przerwa w grze

Oficjalny portal płockiej Wisły napisał o objawach, które dawały sygnał że z piłkarzem dzieje się coś niedobrego. Konsultacje medyczne miały miejsce zarówno w Płocku, jak i w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. To właśnie tam stwierdzono u zawodnika wirusowe zapalenie opon mózgowych.

Rzeźniczak to ulubieniec kibiców i otrzymuje od nich ogromne wsparcie. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak długo potrwa okres jego rekonwalescencji.

źródło zdjęcia: wisla-plock.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.